Öne Çıkanlar EBKDA İSTİFA TESLİM OLANLARIN SAYISI 200 OLDU Ali Rıza Septioğlu Bulvarı Trafiğe Açıldı Ahıra Giren Kurt 2 Koyunu Telef Etti UTANÇ VESİKASI!

Bu haber kez okundu.

TUTAŞ; " İNANÇLI VE KARARLI BİR MÜCADELENİN SONUCUNDA HEDEFİMİZE ULAŞTIK"

Elazığspor'un başarılı teknik adamı Alaattin Tutaş, yeni sezon hazırlıklarına başladıklarını ve bu hazırlıklar kapsamında kendisinin kulüpteki konumunun ne olacağının önemli olmadığını belirtti. "Ben teknik direktör olmuşum veya sportif direktör olmuşum hiç önemli değil."diyen genç teknik adam "Bizim için önemli olan bu tarihi kulübün vereceğimiz hizmet ile en iyi yere gelmesini sağlamaktır.”dedi.

TUTAŞ; " İNANÇLI VE KARARLI BİR MÜCADELENİN SONUCUNDA HEDEFİMİZE ULAŞTIK"

 2021-2022 Sezonunun ikinci yarısında kulübün sportif direktörlüğüne getirilen ardından da Teknik Direktör Cafer Aydın’ın istifası ile teknik direktörlük görevine getirilen ve takımın ligde kalması mücadelesinde hedefe ulaşmasını sağlayan Alattin Tutaş;“Ben bu kulübe yıllarca  futbolcu olarak hizmet verdim. Ardından da bana tevdi edilen görevleri yapmanın çabasında oldum. Geçen yıl çok zor bir dönemde üstlendiğim önce sportif direktör ardından teknik direktörlük görevlerim süresi içinde ben ve arkadaşlarım inançlı ve kararlı bir mücadelenin sonucunda hedefimize ulaştık. Üç aylık bir sürecin nasıl geçtiğini, neler yaşadığımızı, hangi sıkıntıları bertaraf ettiğimizi, süreç içinde bizim için çok önemli deplasmanlarda galip geldiğimizi kimse bilemez. Biz bir aile olduk aynı hedefe ulaşmanın mücadelesini hep birlikte verdik ve istediğimizi elde etmenin mutluluğunu yaşadık ve yaşattık.

* "BAŞARIMIZ VE SEVİNCİMİZ BELKİ BİRİLERİNE GÖRE ÇOK ABARTILI OLDU ANCAK…"

Elazığspor'un küme düşmesi halinde bir tarihin yok olacağını, ligde kalarak bu tarihin yaşamasının sağlandığını kaydeden Tutaş;"Bu takım küme düşseydi bir tarih yok olacaktı. Ligde kalması bu tarihin yaşamasını sağladı. Evet, bu başarımız ve sevincimiz belki birilerine göre çok abartılı oldu ancak biz bir takımı ligde tutmanın sevincini değil bir tarihi yaşatmanın mutluluğunu yaşadık."diye konuştu.

*"BENİM İÇİN UNVAN ÖNEMLİ DEĞİL."

"2022-2023 Sezonu ile ilgili olarak başkanımız ve transfer komitemiz ile bir görüşme yaptık. Bir rapor sundum. Öncelikli olarak iç transfer görüşmelerimizi tamamlayıp ardından transfer tahtasının durumuna bakarak dış transfere yöneleceğiz. Tahtayı açmamız durumunda bu sezon farklı bir hedefe ulaşmanın mücadelesini vermek için bazı takviyelerimiz olabilir. Ben henüz yönetim kurulumuz ile bir görüşme yapmadım. Önümüzdeki hafta bu konuda bir değerlendirme yaparak tabloyu netleştiririz. Benim için unvan önemli değil. Yönetim Kurulumuz şunu yap derse yaparız, git dinlen derse tribünden bu takımı izlemeye devam ederim.”dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol