Öne Çıkanlar Ziraat Odası Zehir Tacirleri Yakayı Ele Verdi Zorlu: DEVA Partisi Ülkemizin Reçetesidir Zirai Mücadele Devam Ediyor birçok ülkede okunuyor

Bu haber kez okundu.

Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğünden Farkındalık Çalışması

Gençlerin sosyal medya bağımlılığının azaltılarak; sportif, sosyal ve kültürel faaliyetlerle hayatın içinde aktif bir şekilde yer almalarını sağlamak amacıyla 81 ilde eş zamanlı olarak düzenlenen etkinliklerde; matrak, yüz boyama, halk oyunları, survivor parkuru, resim, gitar, bağlama, keman, deneyap atölyesi gibi etkinliklerle gençlerin sosyal medya bağlamlılıklarından kurtulup rekabet ortamında kaynaşmak ve yarışarak keyifli vakit geçirdiler. Çocuklar, gençler ve ailelerin katıldığı Sosyal Medyadan Sosyal Meydana projesiyle Bağlama ve Gitar Eğitmenlerinin dinletisiyle program sona erdi.     

Düzenlenen etkinlikte konuşan Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren yaptığı açıklamada; Çok değerli Elazığlı hemşerilerimiz, Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Elazığ Gençlik Merkezi ve  Kovancılar Gençlik Merkezimizin desteğiyle, bugün cumhuriyet meydanında sosyal medyadan sosyal medyana projesi kapsamında bir dizi etkinlikle bir aradayız. Çocuklarımız, gençlerimiz ve çok değerli velilerimiz için de inşallah bir farkındalık oluşur ve gelişimleri açısından ilgi uyandırır. Hem bunları geliştirelim hem de mesleki ve sosyal hayatlarında da bu çocuklarımıza bir kazanım oluyor, en kıymetlimiz olan bu çocuklarımızı gözlerinden öpüyor, ilgilerinizden dolayı da velilerimize teşekkür ediyorum. Bu program da emeği olan çalışma arkadaşlarımıza ve gönüllülerimize de teşekkür ediyorum, ifadelerine yer verdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol