Uzun Süredir yazı yazmadım, Yazmadım değil de Daha doğrusu yazamadım. İnsan Bu Elde olmayan sebepler, Hastalık, psikolojik durum bunlara ilaveten Küresel ısınmanın etkisinde kalan sıcak hava basıncı adeta İnsanı rehavete sürüklüyor.

Bir Gazetede köşe yazmak yeterli bilgi birikimi ve donanım sahip olmak için yeterli değil, Yazmak için Ruh, Beden, Akıl üçleminin zinde olmasını gerektirir. İşte bu üçlü son zamanlarda bende zindeliğini sağlayamamış olması  beni bu rehavete sürükledi.

Ruhum Oldukça  Daralmış, pimi çekilecek bir bomba gibi, hele hele son günlerde Olup bitenleri okuyup duyunca akli melaikelerime baskı yaparken, Git gide ağırlaşıyor yüküm Utanıyorum İnsanlığımdan, Cehennemler Tutuşacak sefih insan yağından diye haykırmak zorunda kalıyorum.

      Eminim ki Bir çoğunuz Duymuşsunuzdur, Öz Anne, Üvey Baba, Dede.Dayı 6 ve 9  yaşlarında iki körpe Çocuğa Para karşılığı Cinsel istismar  uyguladıkları ELMALI DAVASI ardından Anne ve babanın serbest Bırakılması daha vahimi  Çocukların kendilerine teslim edilmesi hadisesi ülkenin gündeminde 1.sıraya oturmuş olduğu halde  Ülkenin Hukuk sistemindeki Garabet yüzünden devlet ricali sessizliğini koruyor.

Romanya da 15 yaşında bir kız çocuğuna yapılan tecavüz sebebiyle, iç işleri bakanı, Emniyet müdürü istifa ederken,  Bizde nasıl bir hukuk sistemi ise tecavüze öz annesi üvey babası tarafından uğrayan 6-9 yaşındaki çocuklar  tecavüzü resimlerle ve kendi el yazıları ile yazdıkları ifadeleri ile duruşma hakimine sundukları halde  Anne ve babanın beratına karar verilmiş olması manidardır.

  Her Tecavüz vakası vukuu bulduğunda Halk Devlet ricalinden İdam, Hadim isteğinde bulunuyor,Fakat hali hazır Kurulu Sistem Bu Milletin Asli Değerlerini İpe çekerek Kurulduğu için  Tecavüz, Sübyancılık-Pedofili, taciz, haksız olarak kadına yapılan şiddet ve bebek,Genç-Yaşlı demeden milyonlarca insanı hunharca katl eden PKK terör örgüt liderine ve kurmaylarına  nedense bir tür İP  söz konusu olmaz!

Acizane Kanaatim odur ki,Kurulu sistem Beslendiği O meşum fiiller için İP çekerse kendi kendini nakız etmiş olur ki Buda  sistem Karşıtlığı olarak hanelerine yazılacağı için  hiç bir parti bu konuya ciddi olarak yaklaşmıyor.

Sadece Seçim döneminde Oy devrişmek için meydanlarda hiddetli konuşmalar yaparak seçim ardından   rafa kaldırılıp bir dahaki seçim dönemine kadar bekletirler.

Çünkü Onlar için şereflendikleri O Turuncu Koltukları  tecavüze uğrayan 6 -9 yaşındaki körpe çocukların Cinsiyetsizleştirme uğruna  ırzlarından önemli,

Onlar için Büründükleri Dokunulmazlık zırhı arkasında işledikleri her tür vurgun soygun talan Rüşvet  O 6-9 yaşlarındaki körpe çocukların Cinsiyetsizleştirme uğruna ırzlarından önemli.


Bu Sebeple Asıl oynan oyun ve  gelecek olan tehlike için UYARIYORUM...

Sistem 8 Mart 2017 de  İstanbul taksim meydanında yürüyen 10 binlerce LGBT. lileri koruma altına  alıp, Onların Rahat bir ortamda hareket etmeleri için 6284 İstanbul sözleşmesinin ana teması olan, KADININ BEYANI ESASTIR, CİNSİYETSİZLEŞTİREME, ÇOCUKLARDA CİNSEL YÖNELİM VE GÖKKUŞAĞI renklerine  aşina bir nesil yetiştirmek olduğu artık saklanmaz gerçek olduğu duruma getirildikten sonra 6284. İstanbul sözleşmesinden çekildiği açıklaması, Ana tema ile ilgili hiç bir hukuki düzenleme yapılmamış olması da gösteriyor ki  Asıl Hedef  ( Kendi kanaatim ve yaptığım araştırmalar sonucu vardığım sonuç )  1 MAYIS 2023 De ilan edilecek olan YENİ DÜNYA DÜZENİ'NİN bayrak renkleri GÖKKUŞAĞI renklerinden oluşacağı, Bunun alt yapısı olarak TV'lerde ki Çocuk Kanallarında sürekli bu ( Gökkuşağı ) subliminal (bilinç altı )   mesajla verilerek,    ''Z ''   Kuşağı ile annesi youTube, Babası Google, Arkadaşları instagram olan bir neslin Halefi Olacak Olan ''ALFA KUŞAĞI'' Cinsiyetsiz olarak hedefleniyor.

Hatırlarsanız 5 yıl önce HAZİRAN 2017 de  ODTÜ üniversitesi CİNSİYETSİZ WC lerle  gündem olmuş, daha önce 2014  yılında (28 Eylül 2014 yapılan bir sempozyumda ) SEÇBİR ve SPoD Tarafından  kademeli olarak tüm okullarda CİNSİYETSİZ WC  projesi gündeme gelmişti.

Mevcut sistem O gün bunun önüne geçmiş olsaydı  bugün Anne baba tarafından 6-9 yaşındaki körpe çocuklar cinsizleştirme uğruna para karşılığı  tecavüz edilmesine Berat kararı verilemezdi.   

İşte böyle bir Ruh haliyle bir şeyler yazmaya çalıştım.

 

Şunu da ilave edeyim, Kovid 19 adıyla oluşturulan korku imparatorluğunun asıl amacı YENİ DÜNYA DÜZENİ.

Bu yeni dünya Düzeninde nesillerin üremesi olmayacak, dünya nüfusu 500 milyon seçkin 235 milyon kabalist yönetici ve geri kalan tün nüfüs şuursuz birer insan robot olacak.

ve son bomba. NİSAN 2023 kadar  bu Palandemi (siz pandemi deyin )  devam edecek.

kalın sağlıcakla ... selam ve dua ile...  

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol