Öne Çıkanlar Kuşadasıspor Elazığda silahlı kavga: 5 Yaralı İl Genel Meclisi toplantı mehmet özhaseki zam

Bu haber kez okundu.

AÇIKKAPI, HAİN TERÖR ÖRGÜTÜNE GÖZ AÇTIRMAYACAĞIZ

Açıkkapı, mesajında her çağda bozgunculuk yapanlara nasıl karşı nasıl dik, vakur durulmuş ise, bugün de vatanımızda, ülkemizde bozgunculuk yapanlara karşı dik ve vakur duracağız dedi.

AK parti Elazığ Milletvekili ve Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı Güney Doğu Anadolu Bölge Koordinatörü Ejder Açıkkapı mesajında terör örgütüne göz açtırmadıklarını belirterek şu ifadeleri kullandı, “1000 yıldır kardeşçe yaşadığımız güzel vatanımızda dünden bugüne fırsatçılar, hainler, maşalar hiç boş durmadılar.

Onlar gönülleri, canları, yuvaları yakıp yıkmaya talip olurken; bizler iyiliklerin ve güzelliklerin temsilcileri olarak İslam’ın, Müslümanlığın asıl gayesi olan Yüce yaratıcımız Allah’a kulluk bilinciyle gönülleri, vicdanları, vatanımızı inşa ve ihya etmeye talip olduk. Bundan vazgeçmeyecek,  asırlar boyu üstlendiğimiz bu kutsal mirası, emaneti yaşatacak, gelecek nesillere emanet edeceğiz.

Her çağda bozgunculuk yapanlara nasıl karşı nasıl dik, vakur durulmuş ise, bugün de vatanımızda, ülkemizde bozgunculuk yapanlara karşı dik ve vakur duracağız.

Her türlü terör örgütüne karşı ,PKK, FETÖ, DAEŞ, DHKP-C ve türevi tüm hain örgütlere göz açtırmadık, inlerine girmeye devam edeceğiz. Ve dahi bu örgütlere vekâlet veren, tasmalarını takan asıl sahiplerine de, hem sahada hem masada gereken dersleri verdik, veriyoruz. Ülkemizin ve vatanımızın kıymetini bilecek, evlatlarımıza doğruyu, güzeli anlatmaya devam edeceğiz.

18 Ağustos 2016 tarihinde Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü binamıza alçakça saldırının üzerinden altı yıl geçti ancak acımız geçmedi. Acımızı yaşar, alçaklara geçit vermeyiz. Hain teröristlerin cezalarını kesmeye, ağa babalarına derslerini vermeye devam edeceğiz. Elazığ vatanseverliği ile her zaman, her yerde, her şartta; vatanına, milletine, bayrağına ve devletine sahip çıkmaya devam edecek.

Bu ülkede şehitler tepesi asla boş bırakılmayacak, vatan hainlerine geçit verilmeyecektir.

Bu ülkede kahramanlar bitmez. Bu ülkede Şehit Ömer Halisdemirler, Şehit Fethi Sekinler bitmez.

Şehitler Ölmez, Vatan bölünmez dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol