banner37
Öne Çıkanlar Milli Uzay Programı Açıklandı: Hedef NORMALLEŞME SEVİNCİ GİRİŞLER 31 AĞUSTOSA KADAR YASAKLANDI Elazığda 17 Yeraltı Barajı İnşa Edilecek Doğukent
banner38

Bu haber kez okundu.

Akın; “Pazar Esnaflarının Sorunlarını Çözeceğiz”

Ziyaretleri kapsamında hem vatandaşlar hem de pazar esnafları ile bir araya gelen CHP Milletvekili Adayı Akın, pazar esnaflarını ve vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi.

 “PAZAR ESNAFININ SORUNLARINI ÇÖZECEĞİZ”

Akın ziyaretlerine ilişkin yaptığı açıklamada: “Her yerde olduğu gibi burada da Pazarcı esnafımızın sorunlarının çözülmediğini görüyoruz. Özellikle pazar yerlerindeki esnaflarımızın insani ihtiyaçlarını karşılayacak yapıların olmadığını tuvalet, abdesthane, mescit ve kapalı pazar alanı gibi ihtiyaçların olmadığını tespit ettik. Bu sorunlar olduğu gibi bekliyor. Diğer taraftan cumartesi günü komisyoncuların tatil yapmasından dolayı cuma gününden bazı meyve sebzeleri teslim almak zorunda kalıyorlar. Özellikle yazın cumartesi pazarına kadar olan süreçte ki zamanda sebze ve meyveler bayatlıyor. Dolayısıyla pazarcı esnafımızın da bu anlamda sıkıntılarını soğuk hava deposu yaparak çözüme kavuşturacağımızı ifade etmek istiyorum. İnşallah muvaffak olursam bu hizmetlerini getireceğim.” Dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol