Öne Çıkanlar Milli Badmintoncu İdmanlarını Evde Yapıyor toki kentsel dönüşüm can kaybı Ticari Taksilere Koronavirüs Önlemi Tescil Tepkisi Sürüyor Teşvik Devletten 50 Bin İstihdam Milletten

Bu haber kez okundu.

Başkan Çoban’dan Teşekkür!

Hazarsam Stratejik Araştırma Merkezi Başkanı Prof. Dr. Bilal Çoban, Elazığ'ın 'Genel Hayata Etkili Afet Bölgesi' ilan edilmesi üzerine açıklamalarda bulundu. Başkan Çoban, emeği geçenlere teşekkür etti.

İlimizin Afet kapsamına alınması ile ilgili açıklamalar devam ediyor. "Cumhuriyetin 100. Yılında depremzedeye 100 Bin Sosyal Konut Projesi” tanıtım toplantıları için Elazığ Basın ve Medya Cemiyeti Başkanı M.Nafiz Koca ile Afet Bölgeleri’ndeki cemiyet başkanları ile bir araya gelen  Hazarsam Stratejik Araştırma Merkezi Başkanı Prof. Dr. Bilal Çoban, Elazığ'ın 'Genel Hayata Etkili Afet Bölgesi' ilan edilmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

Elazığ’ın Afet kapsamına dahil edilmesi sürecine büyük destek olan başta medya kuruluşları olmak üzere tüm siyasilere ve emeği geçenlere teşekkür eden Başkan Çoban, İlin sesine duyarlıkla cevap veren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a da şükranlarını sundu.

Çoban açıklamasında; “Yaşanan büyük deprem felaketi sonrası Elazığ’da oluşan yüksek hassasiyet ile ilimizin Afet kapsamına dahil edilmesi sürecine büyük destek olan başta medya kuruluşlarımız olmak üzere, tüm siyasilerimize ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum.

İlimizin sesine duyarlıkla cevap veren Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ilimiz adına şükranlarımızı sunuyoruz.” ifadelerini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol