Öne Çıkanlar 30 GEÇİCİ İŞÇİ ALACAK nisan ayı araç sayısı O ADAM; TURAN KARAHAN Müftülük Çalışanı 6 Kattan Düşerek Hayatını Kaybetti BAKIM HİZMETİNDEN YARARLANAN GÖRME ENGELLİ SAYISI 39 BİNİ AŞTI

Bu haber kez okundu.

Başkan Şerifoğulları, Elazığlılara Seslendi

Elazığlıların yoğun ilgisiyle gerçekleştirilen SKM açılışına Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, İl Genel Meclisi Başkanı İbrahim Şerbet,   AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Baskil, Kovancılar, Keban İlçe Belediye Başkanları, AK Parti Elazığ Milletvekili Adayları, teşkilat mensupları ve vatandaşlar katıldı.

Açılışta konuşan Başkan Şerifoğulları, AK Parti’nin sahip olduğu vizyon ve misyon ile bir siyasi parti olmanın çok ötesinde, milleti için varlığını sürdüren, daha da ötesinde dünya mazlum ve mağdurlarının umudu olan bir hareket olduğunu ifade ederek, “Altında durduğumuz bu çatı, sahip olduğumuz bu kimlik millet davasının ete kemiğe bürünmüş halidir. AK Parti'miz 2002 yılından itibaren milleti için milletiyle birlikte omuz omuza yürüyen kutlu yürüyüşün adıdır.

Dünyanın en ücra köşesinde dahi olsa mazluma umut, zalime set olmuştur. AK Parti'miz yedi düvelin tüm engellemelerine tüm saldırılarına rağmen büyüyen, güçlenen Türkiye olmuştur. Cumhurbaşkanımız, liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yakmış olduğu meşaleyi bir adım öteye taşımak hepimizin boynunun borcudur. Bugün devletimize, liderimize olan borcumuzu ödeme vakti gelmiştir. Bugün liderimizin omuzlarındaki yükü hafifletme zamanı gelmiştir. Bugün hep birlikte safları sıklaştırma vakti gelmiştir. Bunun için hep birlikte çok çalışacağız. Bir ve beraber olacağız.

14 Mayıs’a kadar durmadan koşacağız. Ve inşallah zafer bizlerin olacaktır. 14 Mayıs’ta sadece bizler sevinmeyeceğiz. 14 Mayıs’ta geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız sevinecek. 14 Mayıs’ta Teknofest gençliği sevinecek. 14 Mayıs’ta dünya mazlumları ve mağdurları sevinecek. Bunun için 14 Mayıs’ta sandıklar sizlere emanettir, Türkiye Yüzyılı sizlere emanettir. 14 Mayıs’ta dünya lideri Recep Tayyip Erdoğan, Elazığlılara emanettir.” diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol