Öne Çıkanlar 5.3 deprem 5.3 elmütter 14 mayıs seçim temayül yoklaması

Bu haber kez okundu.

Bilal Çoban, Aday Adaylığını Açıkladı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkeze başvurusunu yapan Hazar Stratejik Araştırmalar Merkezi Başkanı Prof. Dr. Bilal Çoban, İl Binasında düzenlediği toplantıda Elazığ Milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

28. milletvekilliği genel seçimlerinde beka sorunlarının çözülmesi temennisinde bulunan MHP Elazığ Milletvekili aday adayı Prof. Dr. Bilal Çoban, çalışmalarına uzun zaman önce başladığını aktardı.

"MHP, PARTİM VE MİLLETTİM DİYEREK HER ZAMAN DÜZ ÇİZGİ İLE İLERLEDİ"

MHP Elazığ Milletvekili Aday Adayı Prof. Dr. Bilal Çoban, 2023 seçimlerine vurgu yaparak, Elazığ’a ve Türkiye’ye daha iyi hizmet edebilmek adına milletvekili aday adayı olduğunu söyleyerek: “2023’ün önemini şehirden daha elzem gördüğümüz için bize görev düştüğünü varsayarak bu göreve talip oldum. MHP’den milletvekili adaylık başvurusunda bulundum. Bugünde il başkanlığına geldim bu adaylık başvurusunu resmileştirmek için sizlerin huzurundayız. Bizim yönetebilmek gibi bir sorunumuz yok. biz 1000 yıldır bu ülkeyi yönetiyoruz, iktidar olduğumuzda da, her zaman muktedir olduğumuzda da bu şehrin bu ülkenin, dünyanın bütün değişen ideolojilerine karşı MHP her zaman düzgün çizgiyle bu ülkenin menfaatlerine önce ülkem sonra milletim ve arkasından partim ve ben diyen liderimizin eşliğinde yöneterek geldik. 2023’ten sonra bizlere inanın güvenin. Buhranlar ve sıkıntılar geçecek. Biz bu iradenin Elazığ’daki temsilcisi olmak istiyorum ben bu konuda sizden irade isteyeceğim. Bu şehir ve ülke çok yaşadı bunu “elim kırılaydı nerden oy verdim” diyen insanların bu söylemi sona erer. Allah’a şükürler olsun vekaleti en iyi şekilde yürüten insanlar var dersiniz. Biz bu işi en iyi şekilde yapabiliriz.” Dedi.

MHP Elazığ İl Başkanı Yunus Bal, Prof. Dr. Bilal Çoban’a başarılar diledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol