banner37
Öne Çıkanlar Milli Uzay Programı Açıklandı: Hedef NORMALLEŞME SEVİNCİ GİRİŞLER 31 AĞUSTOSA KADAR YASAKLANDI Elazığda 17 Yeraltı Barajı İnşa Edilecek Doğukent
banner38

Bu haber kez okundu.

Boğaziçi Havacılık Ve Teknoloji Koleji Mezunlarına İş İmkânı

2019-2020 Eğitim-Öğretim yılında Elazığ’da eğitim faaliyetlerine başlayan ve bölgenin ilk havacılık lisesi olan Boğaziçi Havacılık Lisesi, 2021-2022 eğitim-öğretim dönemi içerisinde, çalışmalarını başarılı bir şekilde sürdürmeye devam ediyor.

Boğaziçi Havacılık Lisesi, sunduğu ayrıcalıklı yaklaşımları müfredatından atölyelerine, kütüphanesinden laboratuvarlarına kadar yapı arasında şekillendirdiği alanların yanı sıra, bu alanlara güç kazandıran sosyal olanaklarında da yansıtıyor.

Boğaziçi Havacılık ve Teknoloji Koleji Lisesi Müdürü Özge Borum, Okulun  Uçak Motor Gövde Bölümü Mezunlarının kamu ve özel sektörde uçak teknisyeni olarak iş şansına sahip olacaklarını belirterek, “2022- 2023 dönemi mezunlarımızdan bir çok öğrencimiz Türk Hava Yollarının şirketlerinden biri olan TGS (Turkish Ground Services) ve bazı öğrencilerimizinde Bayraktar Teknolojisinde hem eğitime destek hemde işe başlama imkanı bulmuşladır. Tüm öğrencilerimize yeni iş hayatlarında Boğaziçi havacılık ve Teknoloji olarak başarılar dileriz.”

HABER MERKEZİ

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol