banner32
Öne Çıkanlar yeniufuk elazığyeniufuk Binalarımız Yoruldu Artık Kimse Güvende Değil Akciğer Nodüllerinin Düzenli Kontrollerini Aksatmayın ELAZIĞ ÜLKÜ OCAKLARINDAN ÖDÜLLÜ DENEME SINAVI ! Yaşlı: Sözümüzün Arkasındayız

Bu haber kez okundu.

Çiçek’ten Milliyetçilik Vurgusu

Milliyetçi Hareket Partisi Eski İl Başkanı Raif Çiçek ve beraberindekiler, MHP Eski İl Yönetim Kurulu Üyesi Bekir Sarışın’ı ziyaret ettiler.

“Her zaman dostluğunu ve kardeşliğini samimiyet ve içtenlikle gördüğüm fedâkar dava arkadaşımız Bekir Sarışın’ın çay davetine icabet ettik.”diyen Çiçek Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin konuşmasından bir alıntı paylaştı.

“Her zaman sevgi ve saygıyla andığım hayata ve davaya ait çok şeyler öğrendiğim, güzel ahlak sahibi Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyin pazar günkü konuşmasında bir alıntıyı paylaşmayı uygun gördüm.” ifadelerini kullanan Raif Çiçek; "Siyasetin bir meşguliyet değil, sosyal bir mecburiyet ahlaki bir mesuliyet olduğunu ifade ederek, sürekli yakınanların, şikayet edenlerin yıkmanın, bozmanın, kırmanın ve dökmenin çabasında olanları" siyaset düşkünü ve acizliğinin toplama kampında esir düşenler" olarak nitelendirir. Milliyetçiliğin bencillik ve ben merkezli bir hayat ve siyaset algısıyla bağdaşmayacağını belirten Liderimiz Bahçeli şunları kaydetti: “softa alaturkayla züppe alafranga arasında tükenmiş ömürlerin umudu, kutup yıldızı gibi parlayan güvencesi Cumhuriyetin yeni yüzyılında da Türk milliyetçiliği olacaktır. Bu yeni yüzyıl Türkiye sevdalılarının, milletini canından aziz bilen Serdengeçti yüreklerin tarihi yeni baştan imar ve ihya edeceği lider ülke Türkiye’yi bu duygu ve şuurla inşa edeceğiz" Hak,hakikat insanlık adına samimiyet ile çalışan Rabbim herkesin yar ve yardımcısı olsun.”

Anahtar Kelimeler:
RAİF ÇİÇEKMHPElazığ

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol