Öne Çıkanlar Mezraya giriş çıkışların 14 gün yasaklandığı öğrenildi Vaizler ve Din Hizmetleri Uzmanları İle Bir Araya Geldi Çiftçi Ailesinin Acı Kaybı Cuma Namazı Kılınacak Camiler Açıklandı Arslan: İş Dünyası ve Toplumun Beklentileri Karşılanamamıştır

Bu haber kez okundu.

Duran, Mazbatasını Aldı

CHP Elazığ İl Başkanlığı’nın 38. Olağan İl Kongresi, 7 Eylül Perşembe günü gerçekleştirildi. Kongrede 236 delegenin oyunu alarak, Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ İl Başkanlığı görevine yeniden Av. Coşkun Çağlar Duran seçilmişti. Yeniden başkanlığa seçilen CHP Elazığ İl Başkanı Av. Coşkun Çağlar Duran, mazbatasını Elazığ Adliyesi’nden aldı.

DURAN: ELİMİZDEN GELEN ÇALIŞMALARI YAPACAĞIZ

Mazbatasını alan İl Başkanı Duran yaptığı açıklamada, “7 Eylül tarihinde gerçekleştirmiş olduğumuz Elazığ 38. İl kongresinin bugün mazbatasını alarak yeni dönemde görevimize başladık. Gerçekleştirilen kongre Cumhuriyet Halk Partisinin 100. Yılında gerçekleştirilen ilk kongreydi. Biz ilk kongreyi yapmanın sevincini ve mutluluğunu yaşıyoruz. Çünkü bizim için önemli bir tarihti. Ben bu kongre sürecinde bize destek veren tüm delegelerimize teşekkür ediyorum. Yarından itibaren görevimizin başında olup tekrar genel seçimlerde yaşadığımız başarının devamı için elimizden gelen çalışmaları yapacağız” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol