Öne Çıkanlar KILIÇDAROĞLUNDAN ELAZIĞLILARA TEŞEKKÜR ASAYİŞ UYGULAMALARINDA 8 TUTUKLAMA Müftü Aydın 4 İl İçin 16.5 Milyon TLlik Kalkınma Desteği Elazığda Elektrik Tüketimi Arttı

Bu haber kez okundu.

(EBEGEM), VATANDAŞLARA YÖNELİK DÜZENLEDİĞİ ÜCRETSİZ KURSLARA YOĞUN İLGİ

Elazığ, bu kapsamda EBEGEM’e bağlı olarak hizmet veren Elazığ Belediyesi Güneykent Sosyal Yaşam Merkezi’ndeki kurslardan faydalanan hanımlar, kendilerine ücretsiz olarak sunulan hizmetlerden dolayı Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na teşekkür ettiler.

Özellikle tekstil atölyesinde ücretsiz olarak dikiş-nakış eğitimi alan hanımlar, hem sosyal açıdan kaliteli vakit geçirmeleri hem de iş öğrenerek aile ekonomilerine destek olabilmeleri amacıyla kurulan Güneykent Sosyalhane kurslarının donanımları açısından çok faydalı olduğunu belirttiler.

ÖZDEMİR: BÜTÜN HANIMLARI TEKSTİL ATÖLYEMİZE BEKLİYORUZ

Elazığ Belediyesi Güneykent Sosyal Yaşam Merkezi’ndeki Tekstil Atölyesi’nde dikiş-nakış eğitmeni olarak görev yapan Neşe Özdemir, Elazığlı hanımlara çağrıda bulunarak atölyelerinden ücretsiz dikiş-nakış dersleri almaya davet etti.

“FABRİKALARA KALİFİYELİ ELEMAN YETİŞTİRİYORUZ”

Hanımların hem sosyal açıdan keyifli vakit geçirdiklerini hem de iş öğrenerek fabrikalarda çalışma imkânı bulduklarını belirten Eğitmen Neşe Özdemir, bayanlara ücretsiz olarak sunulan malzemelerle onlara hem kalıp çıkarmayı hem de dikiş- nakış işlemeyi öğrettiklerini kaydetti.

EBEGEM NEREDE?

Elazığ Belediyesi Ekonomi Geliştirme ve Eğitim Merkezi bünyesindeki kurslardan faydalanmak isteyen vatandaşların, İzzet Paşa Mahallesi, Şehit Tahir Yüzbaşı Caddesi, No:32’ye başvurarak veya 0(424)2383796 numaralı telefonu arayarak kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol