Öne Çıkanlar 30 GEÇİCİ İŞÇİ ALACAK nisan ayı araç sayısı O ADAM; TURAN KARAHAN Müftülük Çalışanı 6 Kattan Düşerek Hayatını Kaybetti BAKIM HİZMETİNDEN YARARLANAN GÖRME ENGELLİ SAYISI 39 BİNİ AŞTI

Bu haber kez okundu.

ELAZIĞ BELEDİYESİN'DE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, şehrin vizyonuna katma değer sağlamak hedefi doğrultusunda şehre İnşaat Malzemecileri Sitesi, Atık Toplayıcılar ve Hurdacılar Sitesi ile Briketçi-Kiremitçiler Sitesi kazandırılması için gerekli girişimleri başlatmıştı.

Şehir genelinde dağınık halde hizmet sunan meslek gruplarını tek çatı altında toplamayı hedefleyen çalışma doğrultusunda İnşaat Malzemecileri Sitesi için Şahinkaya Mahallesi mevkiinde yer tespiti yapılarak çalışmalara başlanmıştı.

DEĞERLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Bu kapsamda yapılacak İnşaat Malzemecileri Sitesi için Elazığ Belediyesi'nde bir değerlendirme toplantısı yapıldı. Toplantıya Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve sektör temsilcileri katıldı. Başkan Şahin Şerifoğulları gerçekleştirilen toplantıyla ilgili olarak "Yapılması planlanan İnşaat Malzemecileri Sitesi’yle ilgili inşaat malzemecisi esnaflarımızla birlikte değerlendirme toplantımızı gerçekleştirdik" dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol