Öne Çıkanlar Milli Badmintoncu İdmanlarını Evde Yapıyor toki kentsel dönüşüm can kaybı Ticari Taksilere Koronavirüs Önlemi Tescil Tepkisi Sürüyor Teşvik Devletten 50 Bin İstihdam Milletten

Bu haber kez okundu.

Elazığ’dan Kahramanmaraş’a Kadınlar Gününde Kadın Dayanışması

İHH Kadın ve MEMURSEN Kadınlar Komisyonu ile ortak yürütülen ‘Kadınlardan Kadınlara Şimdi Dayanışma Vakti’ mottosuyla gerçekleştirilen proje kapsamında hazırlanan 500 koli hijyen paketi 8 Dünya Mart Kadınlar Gününde Kahramanmaraş’taki depremzede kadınlara ulaştırıldı.

Yardım dağıtımına katılan Kahramanmaraş İHH Kadın Kolları Başkanı Av. Sevilay Tüfekçi bu zor günlerde güzel bir dayanışma örneği sergileyen Elazığ İHH Kadın ve Elazığ Memur-Sen Kadın Kolları üyelerine teşekkür etti.

İHH Elazığ Kadın Kolları Halkla İlişkiler Birim Sorumlusu Edanur Özdemir kadınları en iyi kadınlar anlar düşüncesiyle hazırladıkları hijyen paketlerini ulaştırdıkları için mutlu olduklarını belirtti.

Elazığ Eğitim Birsen Kadın Komisyon Başkanı Reyhan Polat ise 8 Dünya Mart Kadınlar Gününde kendi elleriyle hazırladıkları paketleri yerinde teslim etmekten dolayı mutlu ve duygulu olduklarını ifade etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol