banner37
Öne Çıkanlar Milli Uzay Programı Açıklandı: Hedef NORMALLEŞME SEVİNCİ GİRİŞLER 31 AĞUSTOSA KADAR YASAKLANDI Elazığda 17 Yeraltı Barajı İnşa Edilecek Doğukent
banner38

Bu haber kez okundu.

Eren Çelik, Muhtar Adaylığını Açıkladı

Ulukent Mahallesi Muhtarına şimdiye kadar yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür eden Eren Çelik, değişim ve dönüşümden yana olduğunu kaydeden Çelik, “Ben her zaman değişimden ve yenilikten yana olduğuma sizlere ifade etmek istiyorum. Aynı zamanda bir genç olarak projeler ve yetkili kurumlarla koordineli bir çalışma içinde olduğumu sizlere ifade etmek istiyorum” dedi.

ELİMDEN GELEN HER ŞEYİ YAPACAĞIM

Ulukent Mahallesi muhtar adayı Eren Çelik, seçilmesi halinde Ulukent Mahallesi’ni Elazığ’ın markası yapacağını söylerken mahallede yapmayı planladığı çalışmaları sıralayan Çelik, “Bana destek verirseniz Ulukent Mahallesi’ne Elâzığ’ın markası yapmaya kültürü, sanatı, sporu ve eğitimi çocuklarımız için sosyal yaşamı getirmeye hazırım. Ulukent’e semt pazarını ilk bir yıl içerisinde şeref sözü veriyorum yapmazsam muhtarlıktan bile istifa edeceğim. Ulukent’e PTT’yi getireceğiz vatandaşlarımızın en büyük hizmet gördüğü PTT’mizi 6 ay içerisinde Ulukent’e getireceğiz ve esnafımın, vatandaşımın bir sorunu daha var bu sorun Ulukent’te banka ATM’si yok bu ATM’yi sizlere kavuşturacağız. Hüseynik’e dut festivali yapacağım kaliteli sanatçılarla sizleri buluşturacağım. Ulukent’in marka şehir olması için elimden gelen her şeyi yapacağım. Çocuklarımıza da Ulukent Spor Kulübü’nü kuracağım” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol