banner37
Öne Çıkanlar elazığ haber eğitim Elazığ Stadyumu Temizlik Ekiplerinden Gece Mesaisi İŞKUR ve Fırat Üniversitesi Arasında Protokol İmzalandı
banner38

Bu haber kez okundu.

İl Özel İdare’den Buruk Veda!

İl Özel İdare U -16 takımı Türkiye Şampiyonası 2.Kademe Sivas grubunda aldığı sonuçlar ile elenerek Türkiye Şampiyonası’na veda etti.


U 16 Türkiye Şampiyonasında Sivas Grubunda Mersin, Van ve Şırnak illerinin temsilcileri ile karşılaşan İl Özel İdare U-16 Takımı Teknik Direktörü İcabi Ayyıldız; “Buraya gelirken 120 takımın katıldığı Türkiye Şampiyonası’nda ilk yirmi takım arasına yükselmiştik. Sivas Grubu’nda hedefimiz finallere yükselecek takımlardan biri olmaktı.

Ancak gruba gelirken bazı mevkilerde sıkıntımız vardı ve bunun sıkıntısını yaşadık. Sonuçta finallere yükselemedik. Amacımız ilimizi en iyi şekilde temsil etmek ve Türkiye’nin U 16 Şampiyonasında ki ilk dört takımından biri olmaktı. Bunu başaramadık. Oyuncularımıza verdikleri mücadeleden dolayı teşekkür ediyorum. Burada oynadığımız maçlarda bazı oyuncularımızın transfer teklifi almasına mutlu olduk. Genç oyuncularımızın Türk Futboluna kazandırılması öncelikli hedefimiz. Bu konuda elimizden geleni yapacağımızın bilinmesini istiyorum.”dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol