Öne Çıkanlar yenıufuk yeniufuk gazetesi türkiyede deprem elazığhaber Elazığ cumhurbaşkanı

Bu haber kez okundu.

İmzalar Atıldı

Elazığ Teknova Organize Sanayi Bölgesi’nin elektrik alt yapı ihalesinin sözleşmesi imzalandı.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen Elazığ Teknova Organize Sanayi Bölgesi alt yapı yapım işi sözleşmesi 2021 yılında imzalanmıştı.

Protokol imza töreninde Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, ETSO Başkanı İdris Alan ve Girişim Elektrik yönetim kurulu üyesi Mesut Baz yer aldı.

*ŞERİFOĞULLARI; “ALTYAPI İHALEMİZİN BÜYÜK BİR KISMINI YIL SONUNDA BİTİRECEĞİZ”

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, yıl sonunda alt yapı ihalesini bitirmeyi hedeflediklerini dile getirerek: “Teknova OSB’nin altyapı ihalesi geçen yıl yapılmıştı. Yükleniciye yer teslimi yapılmış ve yüklenici de hızlı bir şekilde çalışmalarını geçen yılda bu yılda sürdürmeye devam ediyor. Nasip olursa bu yıl sonunda altyapı ihalemizin büyük bir kısmını bitirmek noktasında ciddi bir çalışmamız var.” dedi.

“HER ALANDA DEĞER KATACAK PROJELERİ HAYATA GEÇİRMEK İÇİN ÇABA GÖSTYERİYORUZ”

Şerifoğulları, Elâzığ’a her alanda değer katacak projeleri hayata geçirmek için çaba gösterdiklerini söyleyerek: “şehrimize katkı sağlamak için bizler tek yürek olmuşuz. Her alanda şehrimize değer katabilecek ve üretim istihdam noktasında katkı sağlayabileceğimiz projeleri hayata geçirmek için herkes çalışıyor. Bu birliktelik olduğu sürece şehrimiz bölgenin parlayan yıldızı olmaya devam edecek. Firmalarımızın fabrikalarını kurması ve üretimin başlamasıyla istihdamın artması ve işsizliğin düşmesi noktasında çok güzel gelişmeler olacağını biliyoruz ve bu noktada çalışmaları sürdürüyoruz.” İfadelerini kullandı.

ALAN; “ELAZIĞ’I ŞAHA KALDIRMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ”

ETSO Başkanı İdris Alan, Elazığ’ı Şaha kaldırmak için elimizden geleni yapacağız diyerek: “burada emeği geçen başta belediye başkanımıza, sayın vekillerimize ve sayın valimize teşekkür ediyorum. Bu işin en büyük mimarlarından birisi Şahin Şerifoğulları kendisine ben odam adına teşekkür ediyorum. Elazığ’da çok güzel şeyler oluyor ve olmaya da devam edecek. Allah’ın izniyle biz Elazığ’da hep birlikte Elazığ’ı şaha kaldırmak için elimizden geleni yapacağız.” dedi.

*BAZ; “EN KALİTELİ ŞEKİLDE MÜMKÜN OLAN EN HIZLI ŞEKİLDE PROJEYİ BİTİRMEYİ PLANLIYORUZ”

Kaliteli ve hızlı şekilde projeyi gerçekleştireceklerini ifade eden Girişim Elektrik Yönetim Kurulu Üyesi Mesut Baz: “biz Allah’ın izniyle mühendisliğimizi imalatlarımız ile birleştirip en kaliteli şekilde mümkün olan en hızlı şekilde projeyi bitirmeyi planlıyoruz. Mülki amirlerimize çok teşekkür ediyorum.” Dedi. HABER MERKEZİ

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol