Öne Çıkanlar yenıufuk yeniufuk gazetesi türkiyede deprem elazığhaber Elazığ cumhurbaşkanı

Bu haber kez okundu.

KİCK BOKS’TA 3 MADALYA

Dünya KİCK BOKS Federasyonu Başkanlığı 2023 yılı faaliyet programında yer alan Gençler, Yıldızlar, Minikler Avrupa KİCK BOKS Şampiyonası gerçekleştirildi.
25 Ağustos- 3 Eylül tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenen Gençler, Yıldızlar, Minikler Avrupa KİCK BOKS Şampiyonası’nda ilimizi ve ülkemizi temsilen Antrenörleri Zülfü Topuz ve Mustafa Karadağ ile birlikte sporcular Yusuf Eren Yıldırım, Orhan Bulğak ve Deniz Şengür katılım göstererek ilimize ve ülkemize önemli dereceler kazandırdılar.

Full Contact branşında şampiyonaya katılan sporculardan Yusuf Eren Yıldırım 2. , Orhan Bulğak ve Deniz Şengür 3. olarak müsabakayı tamamladılar.
Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, “ Hem ilimizi hem de ülkemizi temsil etmek üzere İstanbul’da gerçekleştirilen Gençler, Yıldızlar, Minikler Avrupa KİCK BOKS Şampiyonası’na katılan sporcularımız ve antrenörlerimiz önemli başarılar elde ederek bizleri çok mutlu ettiler. Sporcularımızı ve antrenörlerimizi yürekten tebrik ediyoruz” ifadelerine yer verildi. (Spor Servisi)

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol