Öne Çıkanlar Mezraya giriş çıkışların 14 gün yasaklandığı öğrenildi Vaizler ve Din Hizmetleri Uzmanları İle Bir Araya Geldi Çiftçi Ailesinin Acı Kaybı Cuma Namazı Kılınacak Camiler Açıklandı Arslan: İş Dünyası ve Toplumun Beklentileri Karşılanamamıştır

Bu haber kez okundu.

Milletvekili Prof. Dr. Keleş’ten Başkan Macit’e Ziyaret

Programı kapsamında Başkan Macit’i ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret eden Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş, yeni kurulmuş olmasına rağmen esnaflara verdiği yüksek orandaki kredi tutarından ötürü Başkan Macit’i tebrik ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Ziyaretten memnun olduğunu ifade eden Ak Hazar Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Özer Macit de şu ifadeleri kullandı; “Kooperatif olarak bugün AK Parti Elazığ Milletvekili kıymetli hocamızı ağırladık. Esnaflarımızın karşılaştığı sorunları anlattık, çözümü için destek istedik, ayrıca faaliyetlerimiz hakkında kendisine bilgi verdik. Sağlık alanında şehrimize ve ülkemize önemli kazanımlar sağlamış olan değerli hocam siyasi arenada da başarılı çalışmalara imza atacaktır. Biz buna gönülden inanıyoruz. Ben bu duygularla değerli milletvekilimize ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol