Öne Çıkanlar Ziraat Odası Zehir Tacirleri Yakayı Ele Verdi Zorlu: DEVA Partisi Ülkemizin Reçetesidir Zirai Mücadele Devam Ediyor birçok ülkede okunuyor

Bu haber kez okundu.

Murat Öz: "En Büyük Hedefim Gençlere iş alanları açacağız"

Haber: Hatice Can

Milletvekili Adayı Öz, seçim çalışmaları kapsamında, AK Parti Merkez İlçe Başkanlığınca Kültürk Park’ta düzenlenen programda avukatlarla bir araya gelerek istişarelerde bulundu.

Akpınar, Nailbey ve Kültür Mahallelerini ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Öz, daha sonra merkeze bağlı Karaali ve Tadım Köylerini ziyaret etti. Vatandaşların yoğun sevgisiyle ağırlanan Milletvekili Adayı Hasan Murat Öz, 14 Mayıs seçimlerinin önemini anlatarak destek istedi.

Bu seçimlerin Türkiye’nin kader seçimi olduğunu vurgulayan Öz, “21 yılda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve yol arkadaşları, ülkemize asırlık hizmetler kazandırdı. Savunma sanayinden teknolojiye, enerjiden sağlığa, birçok noktada devrim niteliğinde kazanımlar elde ettik. 14 Mayıs bir kader seçimidir. 21 yıllık hizmetlerin devam etmesi ya da devam etmemesi noktasında büyük bir yol ayrımı, büyük bir dönüm noktasıdır.” dedi.

Milletvekili seçilmesi halinde Elazığ’ın her alanda daha ileri seviyelere ulaşması için çalışacağını ifade eden Hasan Murat Öz, öncelikli hedeflerinden birinin istihdama yönelik daha fazla yatırımın Elazığ’a gelmesini sağlamak olacağını vurguladı.

Elazığ Organize Sanayi Bölgesinde yatırım yapmak isteyen girişimcilere öncülük edeceklerini belirten Öz, “Elazığ’ımız 6. Bölge teşvik kapsamında. Bu noktada özelikle vergi, sigorta primi, eleman maaşı noktasında destekler var. Son zamanlarda özellikle Elazığ’ımızın Tekstil Kent olması noktasında güzel, hızlı bir ivme kazanıldı. Bizlerin desteği ile Elazığ’a gelmiş 3 tane yatırımcı var. Şu an hem birinci Organize Sanayi Bölgesinde hem 2. Organize Sanayi Bölgesinde bizlerin de desteğiyle yatırıma başlayan firmalar var. Tekstil alanında bizlerin desteğiyle yatırıma başlayan bir firmamız var. Bizim en büyük gücümüz olacak nokta maden sektörüdür. Türkiye’nin en büyük maden rezervi Elazığ’da. Şu anda orada da çalışmaya başladılar. İkinci Organize Sanayi Bölgesi açıldı. Oraya da yatırımcı gelmesi noktasında görüştüğümüz yatırımcılar var. Benim en büyük hedefim yatırımcı firma bulmak ve Elazığ’a getirmek Benim en büyük iddiam bu olacak. Gençlere iş alanları açacağız.” diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol