Öne Çıkanlar Milli Badmintoncu İdmanlarını Evde Yapıyor toki kentsel dönüşüm can kaybı Ticari Taksilere Koronavirüs Önlemi Tescil Tepkisi Sürüyor Teşvik Devletten 50 Bin İstihdam Milletten

Bu haber kez okundu.

MÜSİAD’da Gündem Fethi Sekin Şehir Hastanesi Oldu

Toplantıda MÜSİAD üyelerine, Fethi Sekin Şehir Hastanesi ile ilgili bilgiler anlatıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Tekin Gürkan; "Her hafta farklı konu ve konuklarıyla gerçekleştirdiğimiz ‘Dost Meclisi’ toplantımızın bu haftaki konuğu, ilimizin başarılı bürokratlarından Fethi Sekin Şehir Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Erol Keleş oldu. Bizleri kırmayıp toplantımıza iştirak ettiklerinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Göreve başladığı süre içinde sağlık ve yönetim alanında yapmış olduğu çözüm odaklı başarılı çalışmalar ile Elazığlı her kesimin takdirini kazanan kıymetli Prof. Dr. Erol Keleş Hocamıza teşekkür eder başarılarının devamını dilerim” dedi.

Fethi Sekin Şehir Hastanesi Başhekimi Erol Keleş  "Öncelikle bizleri bu güzel dost ortamında ağırladıklarından dolayı MÜSİAD Başkanı Tekin Gürkan ve MÜSİAD Ailesine teşekkür ediyorum." şeklinde konuştu.

Keleş, Fethi Sekin Şehir Hastanesi, yönetimi, işleyişi, ve Şehir Hastanesi alanında bir çok konu hakkında bilgiler verdi.

Keleş yaptığı açıklamada; “göreve gelmeden önce Fethi Sekin Şehir Hastanesi günlük 2 bin 500 ile 3 bin arasında hasta girişi olurken,  hastane içerisinde gerçekleştirilen doğru yönetim ve hasta memnuniyeti odaklı çalışmalarla şimdilerde bu rakam 10 bini bularak ciddi bir yükselme kaydederek Türkiye genelinde iyi bir konuma gelmeyi başardık. Yüksek teknolojinin kullanıldığı, modern ve ferah bir hastane yapısı içinde, bilgi ve tecrübe yönünden güçlü sağlık kadrolarımız ve profesyonel yönetim anlayışı ile kaliteli sağlık hizmeti sunmak, hastalarımızın ve sağlık çalışanlarımızın memnuniyetlerini en üst düzeyde tutmak, etik, kaliteli, erişilebilir ve kesintisiz sağlık hizmeti sunma gayretindeyiz. Amacımız sunduğumuz modern tip uygulamalarıyla sürekli değişmekte olan teknoloji ve zamana uyum sağlayan, nitelikli ve memnuniyet odaklı sağlık ve destek hizmetleri ile ulusal ve uluslararası alanda referans gösterilen, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini maksimum düzeyde gerçekleştiren, güçlü bir takım ruhu ile bölgemizde ilk tercih edilen hastane haline gelmek, Türkiye'de referans alınan bir sağlık kuruluşu olmaktır. Nitekim yapılan çalışmalar da bunun gerçekleştiğini göstermektedir” dedi.

Toplantı soru cevap kısmı ile davam etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol