Öne Çıkanlar iftar yks ÖZEREN DİYARBAKIR DEPLASMANINA GİDİYOR  Proje Protokolü

Bu haber kez okundu.

Nazırlı: “Gençlerin 7’li masanın vaatlerine karnı tok”

İlçe, belde, köy ve mahalle gezilerini sürdüren Nazırlı, seçime sayılı günler kala gittikleri yerlerde büyük ilgi ve teveccüh gördüklerini anımsatarak, tüm vatandaşlara ilgilerinden ötürü teşekkür etti.

Özellikle gençlerden büyük ilgi gördüklerine vurgu yapan Nazırlı, “Gençlerimizin 7’li masanın vaatlerine karnı tok, geleceklerine kimin daha yararlı olacağını çok iyi biliyorlar.” şeklinde konuştu.

Millet İttifakı’nın söylemlerinin gençlerde bir karşılığı olmadığını net bir şekilde gördüklerinin altını çizen Nazırlı; “6’lı masa önce bölücü örgütün uzantısı partinin de katılımıyla 7’li oldu. Sonra belediye başkanlarını da eklediler 9’lu oldu. Uzun süren kavga ve tartışmaların ardından nihayet adaylarını belirlediler. Tabi adayları belli olunca her türlü terör örgütleri de tüm güçleriyle bu kirli ittifakın yanında olduklarını alenen açıkladılar. Utanmadan, sıkılmadan teröristlerle iş birliği yapıyorlar bunu da vatandaşımızdan saklamıyorlar. Bilmedikleri bir şey var ki vatandaşlarımız bu kirli tezgahı görüyor, özellikle gençlerimiz bunların sözlerine, yalan vaatlerine itibar etmiyor. Gençlerimiz, kendilerini kandıranlara aldanmayacak, hayallerini onlara teslim etmeyecek. Ben, ışığımız, umudumuz ve geleceğimiz olan gençlerimizin gözlerinde AK Parti’ye ve Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevgiyi görüyorum. Bu sevgi inşallah 14 Mayıs’ta sandığa öyle bir yansıyacak ki Millet İttifakı gençliğin gücünü görecek.” şeklinde konuştu.

elazığ7li masacumhurittifakıMahmut Rıdvan Nazırlıseçim2023ak parti14 mayıspartierdoğan

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol