Öne Çıkanlar 30 GEÇİCİ İŞÇİ ALACAK nisan ayı araç sayısı O ADAM; TURAN KARAHAN Müftülük Çalışanı 6 Kattan Düşerek Hayatını Kaybetti BAKIM HİZMETİNDEN YARARLANAN GÖRME ENGELLİ SAYISI 39 BİNİ AŞTI

Bu haber kez okundu.

Prof. Dr. Yasemin Açık “Sorunların Çözümü İçin Çaba Sarf Edeceğiz”

Prof. Dr. Yasemin Açık kurum ziyaretlerini İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü ile sürdürdükten sonra Pazartesi pazarını ziyaret etti.

SORUNLARINI ÇÖZMEK İÇİN SÖZ VERDİ

Semt pazarında gördüğü her eli sıkan, kadınların samimi sarılışları ile gücüne güç katan Prof. Dr. Açık, pazarcıların sıkıntılarını dinledi, birlikte şehrin sorunlarını çözmek için söz verdi.

VATANDAŞ: DESTEKLERİMİZ SENİNLE

Prof. Dr. Açık’a desteklerinin sonsuz olduğunu ifade eden hemşehrileri, “Desteklerimiz seninle, sizin için çok uğraşıyoruz. İnşallah kesin milletvekilisiniz. Oy istemenize gerek yok zaten oylarımız sizin. Sana oy vermeyenlerin gözleri kör olur. Çünkü sen varlığını Elazığ halkına sunuyorsun. Senin sayende bu şehrin esnafı, nakliyecisi, memuru kazanıyor. Sizi takdir ediyoruz, kazanacağınıza inanıyoruz ” dediler.

YAZIKONAK VE YURTBAŞI BELDELERİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Yeni Mahallede kurulan semt pazarını gezdikten sonra Bağımsız Milletvekili Adayı Prof. Dr. Yasemin Açık, Yazıkonak ve Yurtbaşı beldelerini gezdi.  Belde halkıyla buluşan ve esnafları ziyaret ederek, hayırlı işler temennisinde bulunan Prof. Dr. Açık, çıktığı bağımsız milletvekilliği yolunda destek istedi.  Prof. Dr. Yasemin Açık’a destek sözü veren belde halkı, “Oyumuzu Elazığ’ın ablasına vereceğiz. Birlikte başaracağız. Şehrimiz için sizin kazanmanızı istiyoruz. Sen Elazığ’ı yalnız bırakmadın, hizmetleriniz var aş verdin iş verdin. Herkes Yasemin Hoca diyor başka bir şey demiyor. Elazığlılar sizi yalnız bırakmayacak” dedi.

ELAZIĞ’IMIZI LAYIK OLDUĞU YERE TAŞIYACAĞIZ

Belde halkı ile kimi zaman bir çay ocağında kimi zaman bir kaldırım da durup sohbet eden Prof. Dr. Açık, vatandaşların kendisine gösterdiği teveccühten dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, “Seçimlere sayılı günler kala halkımızla buluşmaya, sohbet etmeye, dertlerini dinlemeye devam ediyoruz. Birlikte yol yürüyeceğimiz hemşehrilerimin anlattığı her sıkıntı bizim için bir yol haritası çizecektir. Beldelerimiz şehrimiz için önemli. Beldelerimizin sorunlarını biliyor ve bu sorunların çözümü için çaba sarf edeceğiz. 15 Mayıs’tan sonra şehrimiz için el ele verip, güç birliği oluşturup, Elazığ’ımızı layık olduğu yere taşıyacağız” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol