Öne Çıkanlar Mezraya giriş çıkışların 14 gün yasaklandığı öğrenildi Vaizler ve Din Hizmetleri Uzmanları İle Bir Araya Geldi Çiftçi Ailesinin Acı Kaybı Cuma Namazı Kılınacak Camiler Açıklandı Arslan: İş Dünyası ve Toplumun Beklentileri Karşılanamamıştır

Bu haber kez okundu.

Saraybosna Caddesi’ndeki Çalışmalar Sürüyor

Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ulaşımda konfor ve kaliteyi artırmak adına yoğun mesaisini sürdürüyor.

Bu kapsamda ekipler, Saraybosna Caddesi’nde asfalt serim, yol genişletme, aydınlatma ve kaldırım düzenleme çalışmalarına devam ediyor.

Daha önce kazı ve dolgu çalışmaları ile alt temel malzeme seriminin gerçekleştirildiği 1500 metre uzunluğunda, 25 metre genişliğinde, 3 gidiş ve 3 geliş toplam 6 şerit olan yol, çalışmaların ardından vatandaşların hizmetine sunulacak.

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada; “Elazığ Belediyesi olarak, vatandaşlarımıza daha kolay bir ulaşım imkanı sunmak için şehir içi bağlantı yollarını güçlendirerek, hemşehrilerimizin daha güvenli ve konforlu bir şekilde gidiş, geliş gerçekleştirmelerini sağlamayı hedefliyoruz.

Bu kapsamda ekiplerin yoğun mesailerinin devam ettiği Saraybosna Caddesi’ndeki çalışmaların ardından, bölgenin ulaşım kalitesi de artırılmış olacak.” denildi. HABER MERKEZİ

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol