Öne Çıkanlar 30 GEÇİCİ İŞÇİ ALACAK nisan ayı araç sayısı O ADAM; TURAN KARAHAN Müftülük Çalışanı 6 Kattan Düşerek Hayatını Kaybetti BAKIM HİZMETİNDEN YARARLANAN GÖRME ENGELLİ SAYISI 39 BİNİ AŞTI

Bu haber kez okundu.

Semih Işıkver, Kamu-Sen üyeleri ile bir araya geldi

EDİTÖR: SİBEL FERHAT

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ 1. Sıra milletvekili adayı Semih Işıkver Kamu-Sen Üyelerinin yoğun katılımı ile gerçekleştirilen toplantıya katılarak Sendika Başkanları ve Üyeleriyle buluştu.

Işıkver burada yaptığı konuşmada, “Kamu-Sen Üyelerimizin her seçim öncesinde yaşamış oldukları mobing ve çeşitli baskılar neticesinde maalesef ki TBMM çatısı altında kendilerini temsil edecek, sorunlarını haykıracak, uğramış oldukları haksızlıklara dur diyecek, mülakatı değil liyakati esas alacak bir sürece destek olacak bir temsilciyi seçme şansını bulamadılar. Ancak tüm yaşananlara rağmen, dik duruşlarından asla taviz vermeden hep sahipsiz ve halkları yenilerek bugünlere geldiler.

“Mülakat yerine liyakat gelecek”

Seçim süreci kapsamında bugüne kadar bir çok kez bir araya gelme imkanımız oldu. Ancak bugün çok daha kapsamlı çok daha geniş bir katılımla bir aradayız. Çok şükür ki, salon dopdolu, dipdiri ve 14 mayıs sonrası için şehrimizin ve camianın temsili noktasında kararlıdır. Bu kararlılık önümüzdeki 5 yıllık süreçte sahipsizlik ve çaresizliğin değil Kamu-Sen üyelerinin hak ettiği yerlere geleceği bir dönem inşallah olacaktır. Çünkü Kamu-Sen Üyeleri bunu fazlasıyla hak eden bir camiadır.

Tüm sendikal faaliyetlerin üzerinde, bugün Türkiye’de bir affet olduğunda, Türkiye’nin karşı karşıya kaldığı bütün tehditlere karşı, vatan, millet ve mukaddesatımıza yapılan saldırılarda Kamu-Sen Üyelerinin nasıl pozisyon aldığını bu Ülkede herkes biliyor. Kamu-Senin asil üyeleri uğramış oldukları tüm haksızlıklara rağmen işte bu asil duruşu göstermiş bir kitledir. Bu nedenle Ülkemizde sizlere layık görülecek her görev ve sorumluluğu layıkıyla yerine getireceğinizde zerre şüphe yoktur.

Ben bu duygu ve düşüncelerle, 14 Mayıs sonrası için Kamu-Sen Üyelerinin kararlı iradesiyle Elazığ’da yeni bir dönemin başlayacağından zerre şüphe duymamaktayım. Gösterdiğiniz çabalar ve gayretleriniz için teşekkür ediyor, en derin saygılarımı sunuyorum” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol