Öne Çıkanlar Vatandaşları Dolandıran Sahte Avukat Yakalandı Cumhurbaşkanı Erdoğandan Yeni anayasa açıklaması Zorlu: DEVA Partisi Ülkemizin Reçetesidir Aydınlar Köyü Parkı Tamamen Kapatıldı Dilencilere Ceza Yağdı

Bu haber kez okundu.

“Sıkıntılı süreci aşacağız!”

HABER: GÜLÇİN TURGUT

Sezona arzu ettikleri gibi hazırlanamadıklarını, kadro oluşturma konusunda gecikme yaşadıklarını, sezon başında arzu ettikleri düzeyde hazırlık yapamadıklarını, hazırlık maçı oynayamadıklarını belirten 23 Elazığ FK Teknik Direktörü Alaettin Çiçek, “Bunları mazeret olarak belirtmiyorum. Ancak bazı gerçeklerinde bilinmesi gerektiğini düşünüyorum. Biz bu şehrin takımıyız ancak biz bu şehirde maçlarımızı oynayacağımız statta idman yapamadık. Sahanın zeminini göremedik. Oysa biz bu şehirde maçlarımızı oynayacağımız stadın genel olarak tüm bilgilerine sahip olmalıyız ki bu bizim avantajımız olsun. Biz maçlarımızı oynayacağımız stadın zeminine rakip takımla birlikte çıktık.” dedi.

Ligde birkaç hafta daha sıkıntı yaşayabileceklerini belirten Çiçek, “Tokat maçının özellikle son yarım saatinde sergilediğimiz oyun bizleri mutlu etti. Biz bu oyunumuzu maçlarımızda daha uzun süreli olarak sahaya yansıtmanın çabasında olacağız. Kadromuz maç oynadıkça birbirini tanıyor ve uyumlu hale geliyor. Doğal olarak bu durumda bizim birkaç haftaya daha ihtiyacımız var. Birkaç hafta sonra bu takım istediği sonuçları almaya başlayacak ve grupta da iyi yerlere yükselecektir.” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol