Öne Çıkanlar BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI: YENİ TAZİYEEVİNİ HİZMETE SUNDUK MHP İL BAŞKANI IŞIKVERDEN 19 MAYIS MESAJI ŞEHİT ANNELERİNİ YALNIZ BIRAKMADI BAŞKAN HAVABULUTTAN TEŞEKKÜR MESAJI suriye

Bu haber kez okundu.

TFF'den hakemlere yüzde 50 zam!

Türkiye Futbol Federasyonu, Süper Lig'de görev alan orta hakemlerin maç başı ücretini 20 bin liradan 30 bin liraya yükseltti.

Türkiye Futbol Federasyonu, Süper Lig'de görev alan orta hakemlerin maç başı ücretini 20 bin liradan 30 bin liraya yükseltti. Ayrıca VAR hakemlerinin ücreti de 15 bin lira olarak belirlendi. AVAR hakemi ücretleri 7 bin 500 lira, yardımcı hakem ücretleri 13 bin 200 lira ve 4. hakem ücretleri ise 9 bin liraya çıkarıldı.

TFF, hakemlerin maç başı ücretlerinde değişikliğe gitti. Süper Lig'de görev alan orta hakemlerin ücreti 20 bin liradan 30 bin liraya yükseldi.

"VAR" 15 BİN LİRA KAZANACAK

TFF, hakemlere yüzde 50 oranında zam yaptı. Buna göre orta hakemlerin maç başı ücreti 30 bin lira olurken, VAR hakeminin ise 15 bin lira oldu.

EN DÜŞÜK "AVAR"

AVAR hakemi ücretlerinin 7 bin 500 lira, yardımcı hakem ücretinin 13 bin 200 lira ve 4. hakem ücretinin ise 9 bin liraya yükseldiği iddia edildi. SPOR SERVİSİ

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol