Öne Çıkanlar Ziraat Odası Zehir Tacirleri Yakayı Ele Verdi Zorlu: DEVA Partisi Ülkemizin Reçetesidir Zirai Mücadele Devam Ediyor birçok ülkede okunuyor

Bu haber kez okundu.

Üniversite Öğrencilerine Özel Umre Turu

HABER: Emine Hilal Tunç

Diyanet İşleri Başkanlığı, 2022 ve 2023 yılı umre organizasyonları kapsamında, üniversite öğrencilerine yönelik 7 günlük umre programları düzenliyor. Bu kapsamda belirlenen öğrenciler, din görevlileri rehberliğinde 05/05/2023 tarihinde Elazığ / İstanbul / Cidde istikametine hareket etti. 12/05/2023 tarihinde ise Medine / İstanbul / Elazığ turu ile yurda dönüş yapacaklar.

Elazığ havalimanında öğrencilerle bir araya gelen Elazığ İl Müftüsü İrfan Üstündağ, Hac ve umre şube müdürü Şemseddin Aydoğdu ve büro çalışanları umreye giden üniversite öğrencilerini tebrik ederek hayırlı yolculuklar dilediler.

Üstündağ; programda, projenin önümüzdeki yıllarda da devam edeceğini söyledi.

Umre ziyaretinin gençler için önemine değinen Üstündağ, "Genç yaşta Kutsal toprakları ziyaret etmenin manevi hayata sağlayacağı katkılara değindi. Gençlerin ibadetinin değerini vurgulayan Üstündağ bu fırsatın gençlerimiz tarafından iyi bir şekilde değerlendirileceğine inandığını ifade etti." Uğurlama programına Umreye giden gençlerin aile ve arkadaşları da katıldı. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol