Öne Çıkanlar elazığ haber Jandarma Kablo Hırsızlarını Yakaladı TİCARET VE KONUT ALANLARI AYRILMALI Fırat Üniversitesi 50 Sağlık Personeli Alacak Engelsiz Yaşam Merkezinin İhalesi Yapıldı

Bu haber kez okundu.

VİZYON PROJELERİNİ YERİNDE İNCELEDİLER!

Milletvekili Ağar, Elazığ programı kapsamında ilk olarak Ak Parti Elazığ il başkanlığını ziyaret etti.

Milletvekili Ağar, AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Gençlik Kolları Başkanı Emre Burak Kürüm ve yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

Ağar daha sonra Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifogulları ile birlikte, Elazığ Belediyesince yapımı devam eden ve şehrin kimliğine değer kazandıracak Kent Meydanı ve Yeraltı Otoparkı projesi ile 15 Temmuz Demokrasi Meydanı ve yeraltı otoparkı projesi çalışmalarını yerinde inceledi.

Vizyon projelerin hızla tamamlanma aşamasına gelmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Milletvekili Ağar, özverili çalışmalarından ötürü Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'na teşekkür etti.

Milletvekili Ağar ve Başkan Şerifoğulları daha sonra Kapalı Çarşı ve Bakırcılar Çarşısı esnaflarını ziyaret etti, hemşehrileriyle hasbihal etti.

Vatandaşların yoğun teveccühüyle karşılanan Ağar ve Şerifoğulları ayrıca Bakırcılar çarşısında devam eden yenileme çalışmalarını da inceledi. Milletvekili Ağar, yoğun geçen Elazığ programı kapsamında bir dizi taziye ziyaretinde de bulundu.

Ağar, Palu Heylani Kebir eşraflarından merhum Hacı Mahmut Gül, iş insanı merhum Ahmet Hardalaç ve Ulukent Mahallesi Sakinlerinden merhum Ahmet Atlan’ın yakınlarına taziyelerini iletti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol