Öne Çıkanlar yenıufuk yeniufuk gazetesi türkiyede deprem elazığhaber Elazığ cumhurbaşkanı

Bu haber kez okundu.

Yıldırım: “Tüm Seçim Bölgelerinde İddialıyız”

HABER: DİLARA MENGÜNOĞUL

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, 31 Mart’ta yapılacak Mahalli İdareler seçimlerinde tüm seçim bölgelerinde iddialı olduklarını belirterek; “Herkesin amacı kendi partisi için sandıklardan en iyi sonucu, en iyi oy oranını almak olacak. Kim kendisini daha iyi anlatır, kim daha güçlü ve halkın gönlüne giren bir çalışma yaparsa o da ortaya konacak. İnşallah süreç hayırlı bir şekilde tamamlanır.” dedi.

*HER ZAMAN SAHADA VATANDAŞLA İÇ İÇEYİZ

31 Mart 2024’te yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri için hazırlık süreci içerisinde olduklarını ifade eden Yıldırım, her zaman sahada ve vatandaşlarla iç içe olduklarını belirterek, yoğun bir şekilde çalışmaya devam ettiklerini vurguladı.

* HERKESİN AMACI EN İYİ OY ORANINI ALMAK.

Tüm seçim bölgelerinde iddialı olduklarını belirten Yıldırım; "10 ilçe, 9 belde başkanlığı ve Elazığ adına bu organizasyonu üstlenen Elazığ il teşkilatımız hem belediye başkanları, hem meclis üyeleri, hem de İl Genel Meclisi üyelerinin belirleneceği seçimlerle ilgili hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Ana Kadememiz, Merkez İlçemiz, Kadın ve Gençlik Kolları başkanlığımız sahada aktif bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Bununla alakalı bütün teşkilatlarımızı koordine etmek üzere vazifelenecek. Seçim Koordinasyon Merkezimiz ve bu merkezimizin başkanı inşallah belirlenen takvimde netleşecek. Elbette her siyasi parti gerçekleşecek seçim ne seçimi olursa olsun onu kazanmak üzere, oradan başarı elde etmek üzere kurulmuştur. Herkesin amacı kendi partisi için sandıklardan en iyi sonucu, en iyi oy oranını almak. Kim kendisini daha iyi anlatır, kim daha güçlü ve halkın gönlüne giren bir çalışma yaparsa ipi o göğüsleyecek. İnşallah süreç hayırlı bir şekilde tamamlanır.” ifadelerini kullandı.

* TÜM SEÇİMLERDE ŞEHRİMİZDE LİDER KONUMUNDAYIZ.

AK Parti’nin Elazığ’da, kurulduğundan bu yana bölgesinde en yüksek desteği aldığını anımsatan Başkan Yıldırım; “2002’den bu yana yapılan tüm seçimlerde şehrimizde lider konumundayız. Dolayısıyla bütün seçim bölgelerinde iddialı ve en güçlü parti konumundayız. Genel Merkezimizden gelen talimatlara uygun olarak en sevilen, halk tarafından en çok beğenilen, gönlünde hizmet aşkı olan adayları belirleme noktasında etkin çalışmalar yapıyoruz. İnşallah en doğru adaylarla seçime girerek tüm seçim bölgelerinde AK Parti Belediyeciliğini şehrimizin her yerine ulaştıracağız

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol