banner32
Öne Çıkanlar yeniufuk elazığyeniufuk Binalarımız Yoruldu Artık Kimse Güvende Değil Akciğer Nodüllerinin Düzenli Kontrollerini Aksatmayın ELAZIĞ ÜLKÜ OCAKLARINDAN ÖDÜLLÜ DENEME SINAVI ! Yaşlı: Sözümüzün Arkasındayız

Bu haber kez okundu.

YRP Merkez İlçede Boydak Dönemi

Geçtiğimiz hafta sonu Yeniden Refah Partisi Genel başkanı Fatih Erbakan’ın katılımıyla Kızılcahamam’da gerçekleştirilen “Seçime Hazırlık Kampı”na katılan Boydak, Genel Merkezin görevlendirilmesiyle Merkez İlçe Başkanlığı görevine getirildi.

Boydak’ın önümüzdeki günlerde yapılacak devir-teslim töreni ile görevine başlaması bekleniyor.

SİNAN BOYDAK KİMDİR?

1971 yılında Elazığ’da doğan Sinan Boydak, 1987 yılından itibaren Milli Gençlik Vakfı ve Refah Partisi bünyesinde çeşitli kademelerinde görev aldı.
Siyasi çalışmalarla birlikte değişik STK’larda görev alan Boydak, Erbakan Vakfı Elazığ Şubesinin kuruluşunda görev aldı ve yönetim kurulu üyeliği yaptı.
Atatürk Üniversitesi Erzincan MYO ile Anadolu Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Çalışma Ekonomisi mezunu olan Boydak, değişik sektörlerde yönetici pozisyonunda çalıştı.
Yerel televizyon kanalları ile gazetelerde köşe yazarlığı yanında iş dünyası ve STK’lara danışmanlık görevlerinde bulunan Boydak, 2021-2022 yılları arasında Elâzığ OSB Başkan Danışmanlığı görevini yürüttü.
Halen ilimize önemli katma değer kazandıran bir mermer fabrikasında müdürlük görevini yürüten Boydak evli ve üç çocuk babası.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol