Öne Çıkanlar AEDde Bayrak Değişimi Elazığda Tüm Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Girişler HES Kodu İle Yapılacak Bera Nur Çam Yılın En İyi Kadın Sunucu Ödülünü Aldı Aygün Çamın Akademik Çalışması Yayımlandı Elazığda Genç Sivanlılar Derneği Kuruldu

Bu haber kez okundu.

Başkan Şerifoğulları Saha İncelemelerini Sürdürüyor

Başkan Şerifoğulları, Aksaray Mahallesi’ni Güney Çevre Yolu’na bağlayacak yeni imar yolu’nda ki çalışmalara ilişkin incelemelerde bulundu.

25 metre genişliğinde 1000 metre uzunluğunda dizayn edilen yeni imar yolunu inceleyen Şerifoğulları, inceleme sırasında kendisine eşlik eden Başkan yardımcıları ve birim müdürlerinden bilgi aldı.

‘Amacımız, Her Mahalleye Eşit Hizmet’

Asfalt serim çalışmalarının başlatıldığı yeni imar yolunun tamamlanmasıyla birlikte şehir trafiğinde önemli oranda rahatlama yaşanacağını ifade eden Başkan Şerifoğulları, ‘Göreve geldiğimiz ilk günden beri vatandaşlarımızın yaşam kalitesini artırmak adına ulaşımdan kültür-sanata, eğitimden alt yapıya her alanda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Bir yandan mevcut yollarımızda yenileme ve genişletme çalışmaları gerçekleştirirken bir yandan da yeni yollar inşa ediyoruz. 

Bu kapsamda Aksaray Mahallesi’ni Güney Çevre yoluna bağlayan ve şehir trafiğinin rahatlaması açısından büyük önem taşıyan yeni güzergâhta yapılan çalışmaları inceleme fırsatı bulduk.

Ekiplerimizin gerçekleştirdiği çalışmalar hızlı bir şekilde ilerliyor. Kısa süre içerisinde asfalt serim çalışmalarının da tamamlanmasıyla birlikte bordür, kaldırım döşeme ve çevre düzenleme çalışmaları da yapılarak vatandaşımızın hizmetine sunacağız.

Elazığımızın her noktasına hizmet götürmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Yaptığımız ve yapacağımız çalışmalarla birlikte şehrimizi daha da güzelleştirecek ve rahat yaşanılabilir bir kent haline getireceğiz’ dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol