Öne Çıkanlar Koronavirüste can kaybı 108 oldu Türk KadınKonseyi Destek Verenlere Teşekkür Etti. Milli Badmintoncu İdmanlarını Evde Yapıyor 62 Kamu Kurum ve Kuruluşuna 6.219 İlave Atama Gerçekleştirilecek MHP İl Başkanlığından 25 Bin TL destek

Bu haber kez okundu.

Belediye’den EvdeTemizlik Hizmeti

Korona virüsle mücadelede şehir genelinde çalışmalarını en etkin şekilde sürdüren Elazığ Belediyesi, bu zorlu süreçte yaşlı, engelli, kimsesiz ve bakıma muhtaç vatandaşları da ihmal etmeyerek, Evde Temizlik Ve Bakım Hizmetleri Projesine kesintisiz devam ediyor.

Yapılan başvurular doğrultusunda baştacı yaşlı vatandaşlar başta olmak üzere engelli ve bakıma muhtaç kişilere yönelik sunulan hizmet doğrultusunda ekipler tarafından evlerde yerler, halılar süpürülüp siliniyor, toz alınıyor, cam, kapı ve çerçeveleri temizleniyor, mutfak, tuvalet ve banyo temizliği yapılıyor, balkonları yıkanıyor.Ekiplerin titizlikle gerçekleştirdiği çalışmalarlatertemiz hale getirilen evler, sahiplerine teslim ediliyor.

Korona virüs tehdidinin etkin olduğu bu dönemde sunulan hizmet vatandaşlar tarafından takdir toplanırken, hizmetten yararlanan vatandaşlar da Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na teşekkür ettiler.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol