Öne Çıkanlar Sağlığı BÜYÜK JEST Paluda Bir Sorun Daha Çözüme Kavuşuyor VATANDAŞ MEMNUN Şehitler Yolu Yürüyüş Parkurunun Açılışı Yapıldı

Bu haber kez okundu.

Bulut, Memur Sen Başkanlar Kurulu Toplantısına Katıldı

Bulut, memur sen başkanlar kurulu toplantısında konuştu.
Hafta sonunu seçim bölgesi Elazığ’da geçiren AK parti Elazığ Milletvekili ve MKYK Üyesi Metin Bulut, Memur Sen Başkanlar kurulu toplantısına katıldı.
Memur Sen’e bağlı sendika başkanları ile Metin Bulut’un katıldığı toplantıda konuşan Temsilcisi İbrahim Bahşi, Ayasofya’nın ibadete açılması ve Karadeniz’de doğalgaz rezervi bulunmasının Türkiye için dönüm noktası olduğunu söyledi.

Bahşi,Elazığ Özelinde de kamu çalışanlarına verilen deprem tazminatının il geneline yayılarak 6 ay daha uzatılması konusunda Metin Bulut’tan destek istedi.
Ak Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, deprem ve pandemi sürecinde kamu çalışanlarının sahada gönüllü neferler gibi çalıştığını belirterek, deprem tazminatının uzatılması konusunda talebin takipçisi olduklarını söyledi.

Deprem konutları ile ilgili de konuşan Bulut, deprem sonrasında Elazığ’da yapılacak 19 bin konutun büyük kısmının ihalesinin yapıldığını söyledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol