Öne Çıkanlar Türk Kimliği İle Mücadele Edeceğimiz Bilinmelidir Hasar Tespitte İtiraz Süreci Başladı Bakanlar ELAZIĞ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ Depremzede Öğrencilerden Yurt Ücreti Alınmayacak

Bu haber kez okundu.

Elazığ Belediyesi Fen İşleri Ekiplerinden Yoğun Mesai

Bu kapsamda ekipler şehrin ana arterlerinden olan ve birçok mahalleyi birbirine bağlayan Zübeyde Hanım Caddesi servis yolu bağlantısında, asfalt serim çalışmaları gerçekleştirdi.

Trafiğin aksamaması için azami özen gösteren ekipler kısa süre içerisinde çalışmaları tamamlayarak vatandaşın hizmetine sundu.

‘Asfalt Sezonu Değerlendiriliyor’ Ekipler ayrıca Aksaray Mahallesi’ni Güney Çevre Yolu’na bağlayan 25 metre genişliğinde ve 1000 metre uzunluğundaki yeni imar yolunda ise sıfır asfalt serimi gerçekleştirdi.

Kısa süre önce dolgu ve stabilize malzeme serim işlemleri yapılan yolun asfalt çalışmaları da tamamlandı.

Vatandaşlara ulaşım kolaylığı sağlayacak yeni yol, orta refüj ve bordür çalışmaları ile yol çizgi ve aydınlatma çalışmalarının da tamamlanmasıyla hizmete sunulacak.

Belediyeden yol çalışmalarına ilişkin yapılan açıklamada, kış aylarına sayılı günler kala mevsim koşullarının da elverişliliği süresince asfalt çalışmalarına hız verileceği ve sezonun en iyi şekilde değerlendirileceği belirtildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol