Öne Çıkanlar Sağlığı BÜYÜK JEST Paluda Bir Sorun Daha Çözüme Kavuşuyor VATANDAŞ MEMNUN Sözünde Duran Olmadı!

Bu haber kez okundu.

Elazığspor toplantısı bir kez daha ertelendi

Zor günler yaşayan ve ligin başlamasına sayılı günler kalmasına rağmen halen transfer yasağı nedeniyle kadro derinliği bulunmayan Elazığspor’un geleceğinin konuşulacağı toplantı bir kez daha ertelendi.

Daha önce ilimiz valisi, belediye başkanı ve milletvekilleriyle yapılacağı açıklanan toplantı; ilimiz valisi Erkaya Yırık ve bazı milletvekillerinin il dışında olması nedeniyle ilimizde bulunan Ak parti MKYK üyesi, genel merkez teşkilat başkan yardımcısı ve ilimiz Milletvekili Metin Bulut, Belediye başkanı Şahin Şerifoğulları ve Elazığspor kulüp başkanı Selçuk Öztürk’le gerçekleştirilecekti.

Ancak yapılan istişareler sonunda toplantının; Vali Yırık’ın izinden dönmesinin ardından, diğer Milletvekillerinin de olduğu bir ortamda, Belediye başkanı Şahin Şerifoğulları’nın da katılımıyla gerçekleşmesi planlandı.

Bir aksilik olmadığı takdirde önümüzdeki hafta içerisinde yapılması uygun görülen toplantıya Elazığspor kulüp başkanı Selçuk Öztürk de katılarak, bordo beyazlı kulüple ilgili bir sunum yapacak.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol