Öne Çıkanlar Uyuşturucu Öyle Bir Yerinden Çıktı ki! VATANDAŞ MEMNUN İki Kaza Sözünde Duran Olmadı! Karahan

Bu haber kez okundu.

Genç Kızılay Minik Yüreklere Dokunuyor

24 Ocak depreminin yaraları sarılmaya devam ederken konteyner kentlerde kalan vatandaşları hiçbir zaman yalnız bırakmayan Genç Kızılay Elazığ Şubesi 'Dondurma Her Çocuğun Hakkı' sloganıyla ilk etapta konteyner kentlerdeki ardında belirlenen köylerdeki minik dostları için harekete geçti.

Türkiyenin en büyük iyilik hareketi Kızılay ülkemizde ve dünya da iyilik hareketlerine devam ederken, Genç Kızılay Elazığ Şubesi 24 Ocak depreminden, pandemi sürecine ve bugün geldiğimiz noktada vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını var gücüyle karşılamaya çalışarak ilimizde, adeta seferberlik ilan etmiş öncü bir STK görevini yürütmektedir. Bir çok isimsiz kahramanın bir araya gelerek gerçekleştirdiği iyilik hareketi yine çocukları unutmadı.

BOZKURT: Minik Yüreklere Dokunmak İçin Yola Çıktık!
Genç Kızılay Elazığ Şube Başkanı Fatih Bozkurt yaptığı açıklamada; 'Deprem ve pandemi sürecinden en fazla etkilenen çocuklar.

Bu nedenle etkinlik ve organizsayonlarımızda en fazla onlara yer vermeye çalışıyoruz.

Maddi ve manevi olarak zor bir süreçten geçtiğimiz şu günlerde bizler birlik ve beraberliğimizin herzamankinden daha fazla olması gerektiğine inanıyor, tüm kurumlarımıza ve Sivil Toplum Kuruluşlarımıza bu minvalde çalışmalarına hız vermeleri için çağrıda bulunuyoruz' ifadelerine yer verdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol