Öne Çıkanlar VATANDAŞ MEMNUN İki Kaza Sözünde Duran Olmadı! Karahan Tarihi Bakırcılar Çarşısı Yenileniyor

Bu haber kez okundu.

Hiçbir Kurs Merkezine Gitmeden Türkiye 64.’sü Oldu

Sözel alan il birincisi ve Türkiye 64. Olan Şehit Eyüp Oğuz Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu öğrencisi Kübra Şule Çavaş, okul müdürü İbrahim Halil Şerbet, Müdür Yardımcısı Göktürk Durgun ve velisi ile Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk’ü ziyaret ederek başarısını paylaştı.

Lise öğrenimi boyunca hiçbir özel kursa gitmediğini sınava sadece okulda düzenlenen Destekleme ve Yetiştirme Kurslarına katılarak hazırlandığını ifade eden öğrencimiz Kübra Şule Çavaş, başarısının programlı çalışmayla geldiğini belirtti.

Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk başarılı öğrenciyi, velisini ve okul yöneticileri ile öğretmenlerini tebrik ederek, azim ve gayretinden dolayı teşekkür etti.

Gürtürk, "Özel ders almadan veya bir kurs merkezine gitmeden okulda ücretsiz verilen Destekleme ve Yetiştirme Kurslarına devam ederek büyük bir başarı elde eden Kübra kızımızı tebrik ediyorum diyen Gürtürk, Kübra’nın başarısının tüm öğrencilerimize örnek olmasını diliyorum. Ayrıca velilerimizden çocuklarımızı okullarımızda düzenlenen ücretsiz Destekleme ve Yetiştirme Kurslarına mutlaka göndermelerini istiyorum" dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol