Öne Çıkanlar ASKERİ HASTANE KONTROL VE ÖNLEME MERKEZİ YAPILMALI İki Otomobil Çarpıştı: 1 Ölü Minik Milanın Bayrak Aşkı Beyhan Beldesi Güzelleşiyor Bariyerler Kaldırıldı

Bu haber kez okundu.

Milletvekili Gürsel Erol, Tekrar Aday Olacağını Açıkladı

Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Erol, yerel bir televizyonda yayınlanan bir programında önemli açıklamalarda bulundu.

Milletvekili Gürsel Erol, 24 Ocak tarihinde Elazığ’da meydana gelen deprem ve sonrasında yaşanan süreç boyunca yaşanılan sorunlara değinerek, bu süreçle ilgili önerilerini aktardı.

Milletvekili Erol, Elazığ'da vatandaşların kentsel dönüşümle ilgili sorunlarının çözülebilmesi ve sürecin hızlı ilerleye bilmesi için mutlaka kentsel dönüşüm ofisinin kurulması gerektiğini belirtti.

Program sunucusunun 'Elazığ’dan tekrar milletvekili adayı olur musunuz?' sorusuna da cevap veren Milletvekili Gürsel Erol, “Bir dönem daha Elazığ’dan milletvekili adayı olacağım.

Daha önceden olmayı düşünmüyordum. Büyük illerden birinde siyaset planlamamla ilgili bir düşüncem vardı.

Ama Elazığ siyasetini bu noktaya getirip de Elazığ siyasetiyle ilgili bir milletvekili arkadaşımızın yorumundan ve değerlendirmesinden sonra hodri meydan deyip Elazığ’dan bir daha aday olacağım” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol