Öne Çıkanlar TÜRK İSTİKLAL PLATFORMU Mehter Takımı ve Kürsübaşı Orkestrası MİSAŞ Hediyeleri Sahiplerini Buldu Afet ve Acil Durum Konulu Değerlendirme Toplantısı Düzenlendi 60 Yıldır Atıl Halde Bulunan Bina Restore Edilecek

Bu haber kez okundu.

Ödüller Sahiplerini Buldu

Yetişkin kategorisinde dereceye girenlerin para ödülü pandemi sürecinden dolayı banka hesaplarına aktarılırken orta öğretim düzeyinde dereceye giren öğrencilere ise altın ödülleri adreslerine teslim edildi.

Kazananlar Şu Şekilde;

Bu kapsamda yetişkinler kategorisinde ‘ŞİMDİKİ ZAMAN’ başlıklı hikâyesiyle birinci olan Ülkü Özel’e 6 Bin TL, ‘İZLEYİCİ’ başlıklı hikâyesiyle ikinci olan Kerime Şak’a 4 Bin TL ve ‘YAKAMOZ 70’ başlıklı hikâyesiyle üçüncü olan Aysel Kaymaz’a 3 Bin TL para ödülü verildi.

Ortaöğretim düzeyinde ise ‘SIR’ başlıklı hikâyesiyle birinci olan Muhammet Tunç’a tam altın, ‘VESAİRE’ başlıklı hikâyesiyle ikinci olan Dilara Yıldırım’a yarım altın ve ‘TABİİ’ başlıklı hikâyesiyle üçüncü olan Zeynep Canalan’a da çeyrek altın ödülü verildi.

Ödüller Evlerinde Teslim Edildi

Altın ödülleri, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mustafa Aksu tarafından öğrencilerin evlerine ziyaret gerçekleştirilerek takdim edildi. Dereceye giren öğrencileri tebrik eden Mustafa Aksu, Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın selam, sevgi ve başarı dileklerini öğrencilere ileterek başarılarının devamını diledi.

Anahtar Kelimeler:
Ödüller Sahiplerini Buldu

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol