Öne Çıkanlar TARIMSAL SANAYİDE YATIRIMLAR TKDK ELİYLE ÇOĞALIYOR Elazığ Müftülüğü Şehit Ailelerini Ağırladı Milletvekili Erol: Konut Fiyatları En Düşük Seviyede Tutulsun Üyelerinin borçlarını silecek ELAZIĞDA YARALAR SARILIYOR

Bu haber kez okundu.

Park Dedeman Otel 'Güvenli Turizm Sertifikası' Aldı

Park Dedeman Otel Elazığ Genel Müdürü Mesut Savucu, yaptığı açıklamada, "Türk dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Covid-19 pandemi sürecinin ilk gününden itibaren tüm önlemleri otelimizde çok hızlı bir şekilde hayata geçirdik ve titizlikle uygulamaya devam ediyoruz. Pandemi döneminde faaliyetlerimize ara vermeden bu süreci başarı ile sürdürüyoruz.

Turizm sektöründe 50 yılı aşkın tecrübeye sahip Dedeman markasının deneyimini ve kalitesini bu dönemde bir kez daha Elazığ'da ortaya koymuş olduk." dedi.

Dedeman Turizm Grubu tarafından pandemi sürecinin ilk günlerinde hazırlanan ve yönetilen, tüm otellerinde sıfır tolerans prensibi ile uygulanan 'Güvende Kal' manifestosu hakkında bilgiler paylaşan Mesut Savucu, "Kültür ve Turizm Bakanlığımız, Sağlık Bakanlığımızın çalışmalarını ve önerilerini yakından takip ediyoruz.

Tüm gereklilikleri yerine getiriyor,Güvende Kal Manifestomuz ile misafirlerimizin beklentilerinin de üstünde güvenli konaklama deneyimi sunuyoruz.

Güvende Kal manifestomuz, sosyal mesafe, hijyen, eğitim, sağlıklı besin olmak üzere 4 ana başlıktan 50'yi aşkın alt başlıktan oluşuyor.

Dedeman olarak Güvende Kal diyoruz.

Çünkü misafirlerimiz kendilerini evlerinde olduğu gibi güvende hissetsinler istiyoruz. Kendi iç denetimlerimizi de gerçekleştireceğimiz bu dönemde misafirlerimizi geleneksel Dedeman misafirperverliği ile ağırlamaya devam ediyoruz.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Ovid -19 ve Hijyen Uygulamaları Değerlendirme Kriterlerini eksiksiz yerine getirerek Elazığ'ın Güvenli Turizm Sertifikası alan ilk ve tek oteliyiz.

Misafirlerimize verdiğimiz güven hissini bu belge ile taçlandırmış olduk." diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol