Öne Çıkanlar Elazığ Belediyespor EVDEN ÇALIŞIYOR Trafik Kazası: 3 Yaralı Ana arterler araç ve yaya trafiğine açıldı Fırat EDAŞ Ekipleri Ramazan Ayında Teyakkuzda Çocuklar 4 Saatlik İznin Tadını Çıkardı

Bu haber kez okundu.

Ramazan Yardımları Sürüyor

Türk Kadınlar Konseyi Derneği Elazığ Başkanı Prof. Dr. Sema Temizer Ozan,  yaptığı açıklamada,  “Ramazan hayırları, muhtelif giyim, gıda kolileri ve sıvı yağ olarak; Aksaray, Çatal çeşme Narçın sokak, Akçakiraz ve Kesirik mahalleleri ve deprem merkezi Sivrice kazasında, depodan ve Covid-19 nedeni ile bizzat ikametgâhlarına götürülerek dağıtılmıştır” Dedi.

Türk Kadınlar Konseyi Derneği Elazığ Başkanı Prof. Dr. Sema Temizer Ozan,  yaptıkları yardımın kendilerine ulaşmasını sağlayan kişi ve kuruluşlara da teşekkür ettiklerini ifade edere, “ Bizleri 24 Ocak Elazığ depreminde de yalnız bırakmayan Ankara-”Elazığ Kültür ve Tanıtma Vakfı” şimdide ramazan yardımlarıyla bizleri ihya etmişlerdir. Vakıf Başkanı Mehmet Çağlar’a, Yönetim Kurulu Üyelerine ve bağışta bulunan Ankara’da ikamet eden tüm hemşehrilerimize teşekkür ederiz. Allah hayırlarını kabul etsin. 

Her zaman Elazığlıların ve Konseyimizin madden ve manen yanında olan, TC Demiroğlu Bilim Üniversitesi mütevelli heyeti Başkan Yardımcısı, İstanbul Florence Nightingale hastahanesi yönetim kurulu üyesi Kardiyoloji ve iç hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Nuran Yazıcıoğlu’na ve her zaman Konseyimize katkı ve destek sağlayan Sayın Fatoş Kardeşler’e teşekkürü borç biliriz. Sağolsunlar varolsunlar.

Bizler de sizlerin emanetlerinizi, Corona pandemisi ve sokağa çıkmama tehdidine karşı ihtiyacı olan ailelere titizlikle ulaştırdık. Allah yardımlarınızı kabul etsin.” Dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol