Öne Çıkanlar ALPAY Bera Nur Çam Yılın En İyi Kadın Sunucu Ödülünü Aldı Saadet Partisi İl Başkanlığında Görev Değişimi F.Ü Hastanesinde İzinler Durduruldu ELAZIĞLI HEMŞEHRİMİZ M. UĞUR ÖZERDEN KARS ARPAÇAY KAYMAKAMLIĞINA ATANDI

Bu haber kez okundu.

Tutaş: “Biz sadece çalışacağız”

Bu sezon önce deprem ardından da Covid 19 salgını ilei mücadele kapsamında ligde sıkıntılı süreçler yaşadıklarını belirten Elazığ Belediyespor Teknik Direktörü Alaattin Tutaş “ Sezona başlarken belirlediğimiz hedeflerimiz vardı.

Bunlara ulaşmak adına mücadele verirken yaşadığımız olumsuzluklar ve şansızlıklar oldu.

Adından deprem ve virüs salgını olaylarını yaşadık. Bütün bunlara baktığımız zaman arzu ettiklerimizi gerçekleştirme adına istediğimiz ortamı bulamadık.” Dedi

Koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında çalışmalarına ara verdiklerini, bur süre önce başlattıkları çalışmalara yeniden ara verdiklerini belirten Alattin Tutaş “ Tüm dünyada futbol sektöründe sıkıntı yaşanıyor.

Her ülke federasyonu kendilerine göre önlemler ve kararlar alıyorlar. TFF’de bu konuda bir karar aldı ve açıkladı.

Biz önümüzdeki süreç içinde bu konuda yeni bazı gelişmelerin yaşabileceği duyumlarını alıyoruz.

Ancak burada gerçek olan bir şey var. Biz ara verdiğimiz çalışmaları Ramazan Bayramının ardından yeniden başlatmayı planladık.

Bu plana bağlı kalarak çalışmalarımızı başlatacağız. Tabiki bu süreç içinde TFF’nin yapacağı açıklamaları da bekleyeceğiz.

Ramazan Bayramının ardından yeniden toplanıp çalışmalarımıza başlayacağız.” dedi

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol