Öne Çıkanlar VATANDAŞ MEMNUN İki Kaza Sözünde Duran Olmadı! Karahan Tarihi Bakırcılar Çarşısı Yenileniyor

Bu haber kez okundu.

Vali Yırık, Kovancılar'ı Ziyaret Etti

Vali Yırık’a İl Emniyet Müdürü Celal Sel, İl Jandarma Komutanı Kıd. Albay Ali Yıldız ve kamu kurum ve kuruluş müdürleri eşlik etti. Kovancılar Kaymakamı Bünyamin Karaloğlu tarafından karşılanan Vali YIRIK, Kaymakamlığı ziyaretinde Kaymakam Karaloğlu’ndan İlçe hakkında brifing alarak, değerlendirmelerde bulundu.

Kaymakamlık şeref defterini imzalayan Vali Yırık beraberindeki heyetle birlikte  daha sonra Kovancılar Belediyesine geçti. Belediye Başkanı Hacı Akpınar’dan, yürütülen çalışmalar ve devam eden projeler hakkında bilgiler alan Vali Yırık’a  SODES Projesi kapsamında kursiyerler tarafından yapılan el emeği tablo Belediye başkanı tarafından takdim edildi.

Vali YIRIK, daha sonra kronik rahatsızlığı nedeniyle birçok cerrahi operasyon geçiren ilçe sakinlerinden Esra Çiftçi’yi  evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu. 

İlçenin sosyo-ekonomik verilerini değerlendiren Vali yırık son olarak İlimizin ilk entegre kaz çiftliği olan Altınkaz Kaz Çiftliği’ni yerinde inceleyerek yaklaşık 15 Milyon TL. yatırım yapan işletme sahibi Edip Yıldırım’dan faaliyetleri hakkında bilgiler alarak çalışmalarında başarılar diledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol