Öne Çıkanlar Bir Grup Öğretmenden Anlamlı Etkinlik. Harput Makamında Sala Yarışması Düzenlenecek Türk Kimliği İle Mücadele Edeceğimiz Bilinmelidir HAK SAHİBİ VATANDAŞLARA EVLERİ TESLİM EDİLDİ Harput Kalesinde Birinci Aşama Çalışmaları Tamamlandı

Bu haber kez okundu.

2021 Bütçesi Kabul Edildi

İl Özel İdaresi İl Genel Meclisinin Kasım ayı toplantılarında İl Özel İdaresinin 2021 bütçesi ve performans taslağı da görüşülerek karara bağlandı.

İbrahim Şerbet başkanlığında gerçekleştirilen İl Genel Meclisi toplantılarında İl Özel İdaresi 2021 yılı performans programının kabul edilmesinin ardından 2021 yılı bütçesinde yer alan bütçe kalemlerinin teker teker okunması ve açık oylanması ile bütçe kabul edildi.

164 Milyon 100 Bin TL olarak gerçekleşmesi planlanan İl Özel İdaresi 2021 yılı bütçesi görüşmeleri öncesinde İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ali Şiş meclise bir sunum yaparak 2020 faaliyetleri ve 2021 yılı projeleri hakkında bilgi verdi.

Ardından bütçe oylamasına geçilerek bütçe oy birliği ile kabul edildi.

Oylamanın ardından bir değerlendirme yapan Meclis Başkanı İbrahim Şerbet, bütçe ve yatırım programın oy birliği ile geçtiğini kaydederek meclis üyelerine teşekkür etti, bütçe ve yatırım programının hayırlı olmasını diledi.

Anahtar Kelimeler:
2021 Bütçesi Kabul Edildi

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol