banner30
Öne Çıkanlar 6. Bölge İçin Harekete Geçti DEVA KYK Kredilerine İlişkin Öneride Bulundu VERBİSE KAYITLAR 30 EYLÜLDE SON Efsane Kaymakam Ayağının Tozuyla Çalışmalara Başladı Okul Kantinlerine Sıkı Denetim

Bu haber kez okundu.

Aile İşletmelerinde Kurumsallaşma Eğitimi Verilecek

Aile İşletmelerinde Kurumsallaşma Eğitimi Verilecek

Elazığ TSO Akademi, Harput Ajans ve Mindturtle Danışmanlık Platformu işbirliğinde Elazığ TSO 2021 yaz dönemi online eğitim ve seminer takvimi kapsamında, eğitim serisinin onuncusu ; 05 Ekim 2021 Salı günü 19.30-21.30 saatleri arasında, konusunda uzman eğitmen Erkan İşçimen’in katılımı ile yapılacak.

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, üzerinde çok titiz bir çalışma sonucu oluşturulan eğitim takviminin birbirini tamamlayan eğitim modülünden oluştuğunu belirterek, “Üyelerimiz ve konuya ilgi duyan tüm kesimlerin bulundukları ortamdan zaman kaybı ve herhangi bir maddi külfet yaşamadan bu bilgi paylaşımlarına katılmasına imkan sağlandı. İlk 9 eğitimimiz konusunda uzman konuşmacıların katılımı ile yapılmış ve katılımcıların yoğun ilgilisini görmüştür. Çok büyük ücretlerle alınabilecek bu eğitimleri Elazığ TSO Akademi çatısı altında tüm üyelerimizin hizmetine ücretsiz taşıyoruz.

Yaz eğitimleri kapsamındaki 10’uncu bilgilendirme de yine çok önemli bir konu olup, ülkemizde çeşitli kurum ve kuruluşlarca sağlanan destekleri içeriyor. Hangi kurumun hangi işletmenin büyüme sürecine katkı sağlayacağının değerlendirileceği bu bilgi paylaşımı tüm işletmeler ve girişimciler açısından büyük önem taşıyor.İlan edilen eğitim takvimine tüm üyelerimizin ve girişimcilerimizin katılımını bekliyor, eğitimlerin yararlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Eğiteme katılım Linki: http://us02web.zoom.us/j/85090391060

Modül

Modül Adı

İlgili Gelişim Merkezi

Danışman / Eğitmen

Tarih / Saat

10

Kurumsallaşma Yol Haritası

Aile İşletmeleri  ve KOBİ Gelişim Merkezi

Erkan İşçimen

5 Ekim

19.30-21.30

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol