Öne Çıkanlar Kısmi Kapanma Genelgesi Yayınlandı Personele KBRN Eğitimi Verdi Bitki Koruma Ürünleri Uygulama Yetki Belgesi Eğitimi Verildi Dijitalleşmesi İçin İşbirliği Protokolü 100 Yıl Yıkıcı Bir Deprem Beklenmiyor

Bu haber kez okundu.

ALİYE DEMİRBAĞ, ELAZIĞ BELEDİYE SPOR’DA

19 Şubat 1998 Elazığ doğumlu olan Aliye Demirbağ, 10 yaşında tesadüfen başladığı Badminton branşında bir çok başarı ve madalya kazandı. Elazığ Gençlik ve Spor Kulübü çatısı altında 13 senedir mücadele eden Aliye, Türkiye Şampiyonluğu Avrupa Şampiyonluğu ve Balkan Şampiyonluğu derecelerinin ardından 2021 Tokyo Olimpiyatları’nda madalya hedefiyle çalışmalarına devam ediyor.

EREN: “HER ZAMAN ALİYE’NİN YANINDA OLACAĞIM”

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren, Aliye’nin Elazığ Belediyespor’a transferi sonrası yaptığı değerlendirmede; “Göreve başladıktan sonra Aliye Demirbağ’la özel olarak ilgilenmemiz gerektiğini biliyordum. Aliye’ye Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak kurum imkanları ile İlk kez Çin’de Uluslararası kampa gönderdik. Maddi ve Manevi olarak her zaman yanında yer alarak gayret gösterdik ve göreve başladıktan sonra da ilk kez Gençlik ve spor Kulübü olarak maaş bağlayıp, sponsor desteği ile Aliye’ye destek olmaya çalıştık. Tabi Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz’ün imkanları kısıtlı olduğu için biz de, daha iyi imkanlardan yararlanıp Olimpiyatlara ve Uluslararası yarışmalara daha iyi hazırlanabilmesi adına Elazığ Belediyespor’a teklif ettik. Sporun içinden gelen Elazığ Belediye Başkanımız Şahin Şerifoğulları da bu teklifimizi çok olumlu karşıladı ve Aliye Demirbağ’ın Belediyespor’a transferine onay verdi. Demirbağ’ın bundan sonra ki süreçte de başarılarının Elazığ Belediyespor’da da artarak devam edeceğine, şehrimizi ve ülkemizi Uluslararası arena da çok iyi şekilde temsil edeceğine inanıyorum. Spor yaşamında ve hayatında kendisine başarılar diliyorum. Sadece İl Müdürü olarak değil, ağabeyi olarak da her zaman kendisinin yanında olacağımı belirtmek istiyorum. Elazığ Belediyespor’a hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol