Öne Çıkanlar Şehit asker son yolculuğuna uğurlandı KYK Öğrencilerine Müjde! Uluslararası Gazeteciler ve Televizyoncular Federasyonunda İki Elazığlı Yöneticilerin kulağına küpe olsun Yıldırım: Toplumsal Duyarlılığın Başlatılmasını İstiyoruz

Bu haber kez okundu.

BAKAN KURUM'DAN, TOKİ BORCU OLANA MÜJDE!

Türkiye’nin hemen hemen bütün kentlerinde hem afet konutları, hem de sosyal konutlar yapmaya devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Elazığ depreminin ardından Elazığ’da da 24 binin üzerinde konut inşa etti ve etmeye devam ediyor.

Hem depremzedeler, hem de sosyal konut sahibi olan vatandaşlar TOKİ konutlarında ikamet etmeye devam ederken, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Elazığlıları sevindirecek bir müjde verdi.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, TOKİ’den ev sahibi olan vatandaşların borçlarını kapatmaları halinde %22 indirim yapacaklarını duyurdu.

Bakan Kurum sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “TOKİ'den ev sahibi olan ve ödemeleri devam eden vatandaşlarımıza borçlarını kapatmaları halinde yüzde 22 indirim yapıyoruz. 22 Mart'ta başlayacak kampanyamız 19 Nisan'a kadar devam edecek. İndirim kampanyasının ayrıntıları TOKİ Başkanlığımızca açıklanacak Hayırlı olsun” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol