banner30
Öne Çıkanlar 19 Bin Firma Kısa Çalışma Ödeneğine Başvurdu 2021 Yılı İçerisinde Bitirmeyi Planlıyoruz! Ahçik Sinema Filmi Oluyor GÖZLER HEP O ARAZİDE UTANÇ VESİKASI!

Bu haber kez okundu.

Başkan Yıldırım’dan Gaziler Günü Mesajı

Başkan Yıldırım, üzerinde yaşadığımız şehadet ve tarih kokan toprakların, bizlere şehitlerimizin ve gazilerimizin emaneti olduğunu dile getirdi. 

Yıldırım, “Şehitlik ve gaziliği şereflerin en büyüğü kabul eden bir milletin evlatları olarak Gaziler Günü'nü idrak ederken, gazilerin ve şehit ailelerinin gururlarını, kederlerini yürekten paylaşıyorum.

Vatan, bayrak ve cumhuriyet, şehit ve gazilerimizin emanetidir.

Milletimizin her bir ferdinin, bu mukaddes emanetlere sadakatle sahip çıkması büyük önem taşıyor.

Bizler şehitlerimizin, gazilerimizin mirasını layıkıyla gelecek nesillere aktarmak için, gereken mücadeleyi vermeyi sürdüreceğiz.

Bu toprakları vatan kılan, bugünlere getiren her bir şehide, her bir gaziye, isimleri bilinmeyen tüm kahramanlara şükranlarımı, minnetlerimi iletiyorum.

Gazilerimizin taşıdıkları onura yaraşır bir şekilde, hayatlarını sürdürmeleri ve hak ettikleri imkânlara kavuşmaları konusunda, devletimiz ve milletimiz bütün sorumluluklarını yerine getirmeye devam edecektir.

Bu duygularla, vatan ve millet için en büyük fedakârlığı yapan, kıymetli gazilerimizin 19 Eylül Gaziler Günü'nü en kalbi duygularımla kutluyor, kendilerine sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum.” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol