Öne Çıkanlar Cmhurbaşkanı Erdoğan Elazığa Geldi Depremde Vefat Edenler İçin Anma Programı Düzenlenecek Basın İlan Kurumu 60 yaşında Rektör Göktaş: Temennimiz Yeni Yılda Yüz yüze Eğiteme Geçmek İpek Yolu Projesinin Su İhtiyacı DSİ Tarafından Karşılandı

Bu haber kez okundu.

Belediye Personeline  'Akıllı Kavşak Yönetim Sistemi' Eğitimi Veriliyor

Kovid 19 tedbirleri kapsamında gerçekleştirilen eğitim programı Bünyamin Eroğlu Kültür ve Kongre Merkezi’nde yapılıyor. Eğitim programı kapsamında Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde görev yapan personeller, sistemin tanınması, verimli bir şekilde kullanılması, sorunlara kalıcı çözümler üretilmesi, trafiğin etkin şekilde yönetilmesi ve elde edilecek datalar ile geleceğe ait ulaşım planlarının oluşturulması adına eğitime tabi tutuluyor.

Bu doğrultuda temel trafik mühendisliği, kavşak kontrol cihazlarının programlanması, arıza tespit ve müdahale süreçleri, trafik kontrol merkezi yazılımı ve mikro ölçekli trafik simülasyon yazılımı konusunda personeller bilgilendiriliyor. 6 gün sürecek teorik ve pratik eğitim süreci sonunda personellere eğitime katılım sertifikası verilecek.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol